XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Motorola
Smartphone Motorola Moto G24 Power Dual SIM s 33W TurboPower nabíjením a v lehkém a tenkém designu, který perfektně padne do ruky. 50Mpx fotoaparát Quad Pixel + 16Mpx selfie, RAM Boost, procesor MediaTek Helio G85, OS Android 14, Dolby Atmos, stereo reproduktory, NFC, podpora microSD až 1 TB, 3,5mm jack.
Zánovní Motorola Moto G24 Power Dual SIM
Výrobca: Motorola
Smartphone Motorola Moto G24 Power Dual SIM s 33W TurboPower nabíjením a v lehkém a tenkém designu, který perfektně padne do ruky. 50Mpx fotoaparát Quad Pixel + 16Mpx selfie, RAM Boost, procesor MediaTek Helio G85, OS Android 14, Dolby Atmos, stereo reproduktory, NFC, podpora microSD až 1 TB, 3,5mm jack.
Tovar označený ako "zánovný", sú produkty, ktoré boli vrátené v zákonnej lehote 14dní. Vďaka tomu garantujeme 100% funkčnosť a tiež 2 ročnú záruku rovnako ako na nový tovar. Každý tovar bol skontrolovaný a je pripravený pre nového majiteľa.
33W TurboPower nabíjení
Natankujte bleskově pomocí úžasně rychlé 33W nabíječky TurboPower, která vám poskytne hodiny energie během pouhých minut nabíjení.
Lehký jako pírko
Tenký, lehký a dostupný ve 2 současných barvách, Moto G24 Power vypadá tak dobře, jak se cítí – s aerodynamickým krytem fotoaparátu a elegantním matným povrchem.
50Mpx fotoaparát Quad Pixel
Pořizujte ostré a živé fotografie v jakémkoli prostředí pomocí 50Mpx kamerového systému s technologií Quad Pixel. Pokročilé softwarové funkce usnadňují fotografování jako profesionál.
Oblíbené trendy selfie
Pohotové selfie jsou připraveny ke sdílení (a lajkování) – pořízené během okamžiku pomocí 16Mpx předního fotoaparátu.
Technologie RAM Boost
RAM Boost transformuje úložiště na dočasnou RAM - pro zvýšení rychlosti. Aktivujte jej a váš telefon může přidat až 8 GB paměti RAM navíc, aby bylo možné rychleji otevírat aplikace a bezproblémově provádět multitasking.
Výkonný procesor MediaTek
Zrychlete své schopnosti rychlostí a efektivitou výkonného osmijádrového procesoru MediaTek Helio G85.
Nejnovější OS Android 14
Udělejte ze svého zařízení osobnější, chráněnější a přístupnější smartphone - s nejoblíbenějším mobilním operačním systémem.
Prostorový zvuk Dolby Atmos
Obklopte se vícerozměrným zvukem Dolby Atmos, abyste slyšeli větší hloubku, čistotu a detaily při vyšší hlasitosti - na hlasitých stereo reproduktorech.
Obsah balení:
Parametre
| Výška | 163.49 mm |
|---|---|
| Šírka | 74.53 mm |
| Hĺbka | 8.99 mm |
| Hmotnosť | 197 g |
| Distribúcia | EÚ |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Výrobca | Motorola |
| Modelová řada | Moto G24 |
| Počet SIM kariet | 2 |
| Typ 1. SIM karty | nanoSIM |
| Typ 2. SIM karty | nanoSIM |
| Hybridný slot | Nie |
| Pamäťová karta | Áno |
| Konštrukcia | Dotykový displej |
| Odolnosť telefónu | Nie |
| Veľkosť displeja | 6.56 " |
| Typ displeja | IPS LCD |
| Rozlíšenie displeja | 1 612 x 720 px |
| Jemnosť displeja | 269 PPI |
| Typ procesora | MediaTek Helio G85 |
| Maximálna frekvencia procesora | 2 GHz |
| Pamäť RAM | 8 GB |
| Veľkosť vnútorného úložiska | 256 GB |
| Fotoaparát | 50 MPx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 16 MPx |
| Batéria | 6000 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
| Typ USB pripojenia | USB-C |
| WiFi štandard | Áno |
| 5G | Nie |
| GPS | Áno |
| NFC | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Stereo reproduktory | Áno |
| 3,5mm jack | Áno |
| Operačný systém | Android |
| Obchod s aplikáciami | Obchod Play |
| Poškodenie | 1 |
| Nabíjačka v balení | Áno |
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziískladom
| Zásielkovňa | 16. 4. | 3,50 € |
| GLS Slovakia | 16. 4. | 6,00 € |
| Zásielkovňa - Dodanie na adresu | 16. 4. | 5,50 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .