XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Huawei
Novinka mezi chytrými hodinkami s výdrží baterie až 7 dní - Huawei Watch GT 5 41mm. Design Huawei EasyFit, tloušťka 9,5 mm, hmotnost 35 g, zápěstí 120-190 mm (zlatá 130~190 mm), 1,32palcový AMOLED displej, bezdrátové nabíjení, kompatibilita Android + iOS, odolnost 5 ATM, certifikace IP69K, NFC, GPS, Bluetooth 5.2, 100+ režimů cvičení, bez SIM.
Zánovní Huawei Watch GT 5 41mm
Výrobca: Huawei
Novinka mezi chytrými hodinkami s výdrží baterie až 7 dní - Huawei Watch GT 5 41mm. Design Huawei EasyFit, tloušťka 9,5 mm, hmotnost 35 g, zápěstí 120-190 mm (zlatá 130~190 mm), 1,32palcový AMOLED displej, bezdrátové nabíjení, kompatibilita Android + iOS, odolnost 5 ATM, certifikace IP69K, NFC, GPS, Bluetooth 5.2, 100+ režimů cvičení, bez SIM.
Tovar označený ako "zánovný", sú produkty, ktoré boli vrátené v zákonnej lehote 14dní. Vďaka tomu garantujeme 100% funkčnosť a tiež 2 ročnú záruku rovnako ako na nový tovar. Každý tovar bol skontrolovaný a je pripravený pre nového majiteľa.
Nové motivy ciferníků
S 11 novými motivy ciferníků, ze kterých si můžete vybrat, od módních po sportovní, můžete každý nový den obohatit o design, který k vám promlouvá.
Design HUAWEI EasyFit
Zatlačením sundáte řemínek s převratným designem HUAWEI EasyFit a vyberte si barvu, která bude odpovídat vašemu outfitu nebo vaší náladě.
Navigace, trasy a mapy
Běhejte divoce s bezproblémovou navigací založenou na zápěstí a trasami v reálném čase s mapou a zároveň těžte z údajů o běhu v reálném čase, které pomáhají předcházet zranění. Můžete se dokonce rozhodnout pro kreativně tvarované trasy s dosud nevídanou funkcí RouteDraw.
Huawei Health
Zakupte si hodinky HUAWEI WATCH GT řady 5 a získejte tříměsíční členství v programu HUAWEI Health+, které vám umožní přístup k řadě exkluzivních výhod, včetně cvičení od začátečníků až po pokročilé, meditací s průvodcem, plánu Stay Fit a dechových cvičení.
Přehled vašich emocí
Podívejte se na své emoce rozložené pro vás podle dne, týdne, měsíce a roku a využijte přizpůsobené tipy pro spánek a fitness, abyste udrželi tělo, mysl a duši v dobrém stavu.
Watch AppGallery
Stáhněte si své oblíbené aplikace v Watch AppGallery, abyste byli informováni a bavili se pouhým pohybem zápěstí.
100+ režimů cvičení
Ponořte se do svých oblíbených aktivit a těžte z hodnocení a návrhů cvičení založených na datech s více než 100 režimy cvičení na dosah ruky.
Denní cíle plné barev
Stanovte si denní cíle pro kroužky Pohyb, Cvičení a Stůj v aktivitě 2.0, aby se zdravý život stal vaší každodenní realitou.
Poznámka:
Aplikace třetích stran je nutné stáhnout z Watch AppGallery prostřednictvím aplikace Huawei Health. Tato funkce není podporována, když je vaše zařízení připojeno k iPhone. Kompatibilita k dispozici pouze při spárování s telefonem se systémem Android 9.0/iOS 13.0 nebo novějším a nainstalovaným s aplikací Huawei Health. Skutečná dostupnost funkcí se může lišit v závislosti na modelu telefonu a operačním systému.
Obsah balení:
Poznámka:
Aplikace třetích stran je nutné stáhnout z Watch AppGallery prostřednictvím aplikace Huawei Health. Tato funkce není podporována, když je vaše zařízení připojeno k iPhone. Kompatibilita k dispozici pouze při spárování s telefonem se systémem Android 9.0/iOS 13.0 nebo novějším a nainstalovaným s aplikací Huawei Health. Skutečná dostupnost funkcí se může lišit v závislosti na modelu telefonu a operačním systému.
Parametre
| Výška | 41.3 mm |
|---|---|
| Šírka | 41.3 mm |
| Hĺbka | 9.5 mm |
| Hmotnosť | 35 g |
| Distribúcia | EÚ |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Odolnosť | 5 ATM (zařízení není vodotěsné), IP69K (zařízení není vodotěsné) |
| Veľkosť displeja | 1.32 " |
| Typ displeja | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja | 466 x 466 px |
| Jemnosť displeja | 352 PPI |
| Batéria | 323 mAh |
| Zabudované GPS | Ano |
| NFC | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Reproduktor | Ano |
| Mikrofón | Ano |
| Operačný systém | Harmony OS |
| Podporovaný OS | iOS, Android |
| Tvar | Kulaté |
| Štítok | Výprodej |
| Poškodenie | 1 |
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenzií2 ks skladom
| Zásielkovňa | 22. 4. | 3,50 € |
| GLS Slovakia | 22. 4. | 6,00 € |
| Zásielkovňa - Dodanie na adresu | 22. 4. | 5,50 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .