XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Huawei
Chytré hodinky Huawei Watch Fit SE v lehkém a tenkém designu s vestavěnou GPS. AMOLED displej 1,64 palců, 10 000+ ciferníků, HUAWEI TruSleep 3.0 + TruSeen 5.0 + TruRelax + TruSport, 100+ cvičebních režimů, automatická detekce tréninků, upozornění na hovory, svítilna, počasí, najít telefon, ovládání hudby, stopky, Bluetooth 5.0.
Zánovní Huawei Watch Fit SE
Výrobca: Huawei
Chytré hodinky Huawei Watch Fit SE v lehkém a tenkém designu s vestavěnou GPS. AMOLED displej 1,64 palců, 10 000+ ciferníků, HUAWEI TruSleep 3.0 + TruSeen 5.0 + TruRelax + TruSport, 100+ cvičebních režimů, automatická detekce tréninků, upozornění na hovory, svítilna, počasí, najít telefon, ovládání hudby, stopky, Bluetooth 5.0.
Tovar označený ako "zánovný", sú produkty, ktoré boli vrátené v zákonnej lehote 14dní. Vďaka tomu garantujeme 100% funkčnosť a tiež 2 ročnú záruku rovnako ako na nový tovar. Každý tovar bol skontrolovaný a je pripravený pre nového majiteľa.
Stále v obraze s Huawei
HUAWEI WATCH FIT Special Edition podporuje upozornění na příchozí hovory a zavěšení, stejně jako rychlé odpovědi na zprávy. Zažijte bezproblémovou komunikaci pouhým pohybem zápěstí.
100+ cvičebních režimů
Nové přírůstky basketbalu, fotbalu a eSportů s více než stovkou cvičebních režimů, které můžete prozkoumat. Nechte se provázet HUAWEI WATCH FIT Special Edition a odemkněte svůj potenciál.
Výhody vestavěné GPS
Vestavěná GPS dokáže přesně sledovat váš pohyb, aniž byste potřebovali telefon. Díky přesným měřením rychlosti běhu a vzdálenosti můžete se Smart Companion běhat, abyste lépe dosáhli svých běžeckých cílů.
10 000+ ciferníků
Vyberte fotku, aby se z ní stal ciferník, nebo můžete klepnutím stáhnout kterýkoli z více než 10 000 ciferníků. Nyní máte ciferníky Always On Display (AOD), které jsou vždy připraveny k rychlému pohledu.
Trendy design, který osloví
HUAWEI WATCH FIT Special Edition mají lehké tělo pouhých 21 g a jsou tenké pouze 10,7 mm. Jejich nádherný AMOLED displej s ultra čistým rozlišením pixelů dosahuje neuvěřitelně pohlcujícího vizuálního zážitku.
Přání na dobrou noc
Přesnost rozpoznávání spánku byla zvýšena o 10 %, a své skóre spánku a multidimenzionální metriku spánku můžete kontrolovat přímo na HUAWEI WATCH FIT Special Edition. Nový režim spánku poskytuje funkce Nerušit a nastavení času a hlídá vaši říši snů.
HUAWEI TruSeen 5.0
HUAWEI TruSeen 5.0 obsahuje algoritmus AI, který nepřetržitě sleduje srdeční frekvenci a zvyšuje přesnost o 10 %. Zůstaňte bez námahy informováni o změnách svého těla díky funkci chytrého upozornění, která vás automaticky upozorní, když se vaše statická srdeční frekvence příliš zvýší nebo sníží.
Obsah balení:
Životnost baterie:
Senzory:
Obsah balení:
Parametre
| Výška | 46 mm |
|---|---|
| Šírka | 30 mm |
| Hĺbka | 10.7 mm |
| Hmotnosť | 21 g |
| Distribúcia | EÚ |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Výrobca | Huawei |
| Odolnosť | 5 ATM (zařízení není vodotěsné) |
| Veľkosť displeja | 1.64 " |
| Typ displeja | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja | 456 x 280 px |
| Jemnosť displeja | 326 PPI |
| Zabudované GPS | Ano |
| NFC | Nie |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Reproduktor | Ne |
| Mikrofón | Ne |
| Operačný systém | Ostatní |
| Podporovaný OS | iOS, Android |
| Tvar | Hranaté |
| Poškodenie | 1 |
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziískladom
| Zásielkovňa | 16. 4. | 3,50 € |
| GLS Slovakia | 16. 4. | 6,00 € |
| Zásielkovňa - Dodanie na adresu | 16. 4. | 5,50 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .