XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Xiaomi
Xiaomi 17 Ultra: výkonný 6,9" OLED telefon s 200Mpx Leica fotoaparátem, Snapdragon 8 Elite a 6000mAh baterií, odolný IP68.
Xiaomi 17 Ultra 5G Dual SIM
Výrobca: Xiaomi
Xiaomi 17 Ultra: výkonný 6,9" OLED telefon s 200Mpx Leica fotoaparátem, Snapdragon 8 Elite a 6000mAh baterií, odolný IP68.
Xiaomi 17 Ultra staví na fotografickém zážitku Leica a kombinuje špičkový teleobjektiv s mechanickým optickým zoomem, 1" ultra dynamický hlavní fotoaparát a výkonnou platformu pro každodenní používání. Telefon doplňuje 6000mAh Xiaomi Surge baterie, čipset Snapdragon® 8 Elite Gen 5 a prostředí Xiaomi HyperAI zaměřené na produktivitu umělé inteligence.
Design telefonu je pojatý jako ultra-rafinovaný, s důrazem na zcela ploché tělo a plochý displej doplněný ultratenkými rámečky. Vzhled podporují elegantní barvy, čisté linie a plochá zadní strana pro uhlazený dojem. Xiaomi 17 Ultra je popsaný jako nejtenčí a nejlehčí Xiaomi Ultra vůbec a přináší promyšlený úchop při tloušťce 8,29 mm. Součástí konstrukce je i méně rušivý design fotoaparátu s promyšleným umístěním modulu pro lepší držení, vyladěné proporce v duchu Golden Arc design a ochranná Xiaomi Guardian Structure.
Odolnost konstrukce zajišťuje kombinace materiálů a ochranných prvků. Telefon využívá Xiaomi Shield Glass 3.0 se zvýšením odolnosti proti pádu o +30%, rámeček z hliníkové slitiny s vysokou pevností a zadní stranu z kompozitního sklolaminátu. Sklo krytu fotoaparátu tvoří Corning® Gorilla® Glass 7i, přičemž celé provedení je doplněno odolností proti vodě a prachu IP68.
Hlavní část výbavy tvoří fotografická soustava Leica s důrazem na teleobjektiv. Xiaomi 17 Ultra nabízí 200Mpx Leica teleobjektiv s ohniskovou vzdáleností 75 až 100 mm a mechanickým optickým zoomem. Teleobjektiv využívá 1/1.4" snímač, clonu ƒ/2.39 až ƒ/2.96, podporuje až 17,2× optický zoom, makrofotografii od 30 cm a stabilizaci OIS. Systém tří skupin objektivů přináší špičkovou kvalitu obrazu bez nutnosti digitálního ořezu a při podpoře opticky kvalitního zoomu až do 400 mm cílí na vysoký teleobjektivový výkon.
Hlavní fotoaparát využívá 23mm Leica hlavní fotoaparát s rozlišením 50 Mpx a 1palcovým snímačem, clonou ƒ/1.67 a stabilizací OIS. Součástí sestavy je i 14mm Leica ultraširokoúhlý fotoaparát s rozlišením 50 Mpx, clonou ƒ/2.2, zorným úhlem 115°, makrofotografií od 5 cm a stabilizací EIS. Přední fotoaparát má 50 MP, clonu ƒ/2.2 a automatické ostření, aby zachytil přirozenou texturu pleti s výjimečnou hloubkou.
Pro noční scénáře je popsaný 1" ultra dynamický fotoaparát Leica s cílem nabídnout ultravysoce dynamický rozsah a působivé noční snímky. Snímač Light Fusion 1050L využívá 1palcový extra velký snímač, technologii LOFIC HDR, 3,2 μm Super Pixel a širokou clonu ƒ/1.67 v kombinaci s optikou Leica Summilux. LOFIC HDR technologie je popsána jako nová a zaměřená na překročení hranic světla a stínu, zlepšení kontroly nad jasem a zachycení klíčových okamžiků.
Optická část staví na Leica UltraPure optickém designu a důrazu na čistotu obrazu. Uvádí se hybridní objektiv 1G+6P s novým přesným skleněným prvkem pro snížení odlesků a přesný proces vícevrstvého povlaku pro potlačení odlesků, zákalu a dalších optických problémů. V rámci protiodleskových úprav jsou zmíněny technologie PVD, UARII a MgF₂, rotací nanášený filtr infračerveného světla a technologie potisku okrajů objektivu. Pro teleobjektiv jsou uvedeny optické čočky Leica APO, které účinně potlačují barevné vady a přinášejí čistší snímky s přirozenějším barevným podáním.
Pro kreativní práci je k dispozici asistent umělé inteligence pro kreativitu, který zahrnuje Film umělé inteligence pro výběr nejlepších záběrů, jejich spojení do příběhu a přidání hudebního doprovodu, dále Vylepšení obrazu pomocí umělé inteligence pro zvýšení čistoty jedním klepnutím, Rozšíření obrazu pomocí umělé inteligence pro generování přirozeného pozadí a Mazání pomocí umělé inteligence Pro pro odstranění objektů beze stopy.
Video část je zaměřena na filmový projev a noční věrnost. Telefon nabízí ultradynamický videozáznam s důrazem na realistickou atmosféru díky LOFIC HDR, a také možnost 4K 120 fps v Log pro profesionální kontrolu videa v každém záběru. Pro tvorbu je uvedena podpora natáčení v Dolby Vision a Mixér zvuku s umělou inteligencí pro zachytávání a úpravu vylepšeného zvuku s intuitivními nástroji při editaci. Součástí je i profesionální vícekamerové nastavení s monitorováním kompozice záběru v reálném čase při propojení s Xiaomi Products.
Zvukové záznamy podporuje 4mikrofonové pole pro nahrávání ve studiové kvalitě a filmovou úroveň zvuku, včetně směrového snímání, všesměrového záznamu a sledování zdroje zvuku. Pro rychlé přenosy je k dispozici USB 3.2 Gen 2 s důrazem na bleskové rychlosti přenosu.
Displej je prezentován jako určený pro profesionální tvůrce a kombinuje extrémní jas i energetickou úspornost. Nabízí technologii Xiaomi HyperRGB, rozlišení 2608 × 1200, obnovovací frekvenci 1 až 120 Hz s LTPO, nejvyšší jas až 3500 nitů, zobrazení 68 miliard barev, barevný rozsah DCI-P3 a režimy Original color Pro a Xiaomi CMF 2025 standard. Displej má také certifikace TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), TÜV Rheinland Flicker Free a TÜV Rheinland Circadian Friendly.
Součástí obrazové části je popis Xiaomi HyperRGB jako technologie, která díky průlomové mřížce plných RGB subpixelů snižuje spotřebu energie a zároveň zlepšuje vizuální čistotu. Xiaomi M10 displej využívá novou červenou subpixelovou vrstvu s vyšší světelnou účinností, což přináší +11,4 % účinnost proudu červeného subpixelu a -26 % spotřebu energie displeje.
O výkon se stará Snapdragon® 8 Elite Gen 5, který je popsaný jako špičkový a zároveň energeticky účinný. Platforma využívá vylepšenou třetí generaci 3nm procesu, Qualcomm Oryon procesor s +20 % výkonu, Adreno grafický procesor s +23 % výkonu, zvýšení výkonu umělé inteligence o +37 % a energetické účinnosti umělé inteligence o +16 %, doplněné o LPDDR5X paměť.
Chlazení zajišťuje Xiaomi 3D Dual-Channel IceLoop system s bionickou mikrostrukturou ve výparníkové komoře, která zvyšuje tepelnou vodivost o +50 %. Uvádí se také rozsáhlá oblast odvodu tepla 5500 mm² pro trvalý výkon.
Baterie má kapacitu 6000 mAh Xiaomi Surge Battery a je popsaná jako zaměřená na mimořádnou výdrž při zachování působivě lehkého provedení. Uvádí se 1,5 dne používání a zvýšení kapacity o +590 mAh. Nabíjení podporuje 90W HyperCharge, 50W wireless HyperCharge, standard 90W PPS a 22,5W kabelové reverzní nabíjení pro rychlé napájení dalších kompatibilních zařízení.
Telefon je vybaven funkcemi pro připojení a každodenní použití. Xiaomi Astral Communication zajišťuje rychlé a plynulé připojení k mobilním datům, Wi-Fi, Bluetooth i GPS, přičemž se uvádí +10,50 % výkon signálu u středních a vyšších frekvencí a +12,70 % výkon Wi-Fi. Xiaomi Offline Communication umožňuje hlasové hovory až na 1,5 km v otevřeném, neblokovaném prostředí při splnění uvedených podmínek a s upozorněním, že skutečná kvalita hovoru se může lišit a funkce není určena pro nouzovou či záchrannou komunikaci.
Pro multimédia jsou k dispozici dvojité stereo reproduktory pro pohlcující, přirozený a vyvážený poslech. Ve výbavě nechybí multifunkční NFC, Bluetooth 6.0 a infračervený vysílač.
Pro práci s umělou inteligencí je přítomné prostředí Xiaomi HyperAI s hlubší integrací systémové inteligence, které zahrnuje psaní s umělou inteligencí, rozpoznávání řeči umělou inteligencí, vyhledávání s umělou inteligencí a dynamické tapety s umělou inteligencí. Telefon dále podporuje Google Gemini s funkcemi Gemini Live, překryvem Gemini, propojenými aplikacemi a generováním obrázků. V rámci systému jsou uvedeny i Xiaomi HyperIsland a Xiaomi HyperConnect pro plynulé propojení napříč zařízeními.
Obsah balení:
Parametre
| Výška | 162.9 mm |
|---|---|
| Šírka | 77.6 mm |
| Hĺbka | 8.29 mm |
| Hmotnosť | 219 g |
| Modelová řada | Xiaomi 17 |
| Počet SIM kariet | 2 |
| Typ 1. SIM karty | nanoSIM |
| Typ 2. SIM karty | nanoSIM |
| Hybridný slot | Nie |
| Pamäťová karta | Nie |
| Konštrukcia | Dotykový displej |
| Odolnosť telefónu | Áno, IP68 |
| Veľkosť displeja | 6.9 " |
| Typ displeja | Xiaomi HyperRGB OLED |
| Jemnosť displeja | 416 PPI |
| Typ procesora | Qualcomm® Snapdragon™ 8 Elite Gen 5 |
| Maximálna frekvencia procesora | 4.6 GHz |
| CPU | Octa-core |
| GPU | Adreno 840 |
| Pamäť RAM | 16 GB |
| Veľkosť vnútorného úložiska | 512 GB, 1000 GB |
| Fotoaparát | 200 MPx, 50 MPx, 50 MPx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 50 MPx |
| Batéria | 6000 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Typ USB pripojenia | USB-C |
| WiFi štandard | 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7 |
| 5G | Áno |
| GPS | GPS / Glonass / Galileo / Beidou / QZSS / NavIC |
| NFC | Áno |
| Verzia Bluetooth | 6.0 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Stereo reproduktory | Áno |
| 3,5mm jack | Nie |
| Operačný systém | HyperOS |
| Obchod s aplikáciami | Obchod Play |
| Nabíjačka v balení | Nie |
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziískladom
| GLS Slovakia | 16. 4. | 6,00 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .