XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra přináší elegantní a lehký design, který usnadňuje držení a přenášení, a je vybavený velkým 14,6palcovým AMOLED displejem, jenž zaručuje nádherné, živé barvy a vynikající obrazovou kvalitu. Tablet je doplněn o praktické pero S Pen, které nevyžaduje nabíjení a umožňuje okamžité a plynulé psaní nebo kreslení. Navíc nabízí špičkový výkon, který je podpořen pokročilou umělou inteligencí, jež výrazně zlepšuje uživatelský komfort a efektivitu práce s tímto zařízením.
Samsung SM-X936 Galaxy Tab S11 Ultra 5G
Výrobca: Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra přináší elegantní a lehký design, který usnadňuje držení a přenášení, a je vybavený velkým 14,6palcovým AMOLED displejem, jenž zaručuje nádherné, živé barvy a vynikající obrazovou kvalitu. Tablet je doplněn o praktické pero S Pen, které nevyžaduje nabíjení a umožňuje okamžité a plynulé psaní nebo kreslení. Navíc nabízí špičkový výkon, který je podpořen pokročilou umělou inteligencí, jež výrazně zlepšuje uživatelský komfort a efektivitu práce s tímto zařízením.
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra přináší nový standard pro práci i zábavu díky svému ultratenkému provedení, lehké konstrukci a pokročilému ekosystému funkcí, které podporují produktivitu i kreativitu. Hned po prvním uchopení zaujme kompaktním tělem a vylepšeným S Pen s jedinečným šestiúhelníkovým designem, které nevyžaduje nabíjení a poskytuje maximální pohodlí při psaní i kresbě. Jeho nízká hmotnost a štíhlý profil z něj dělají spolehlivého parťáka na cestách.
Elegantní a do posledního detailu vyvážený design prošel precizním zeštíhlením, které přineslo jemnější vzhled a zároveň vytvořilo dostatek prostoru pro pokročilé technologie. Od odstranění modulu pro bezdrátové nabíjení, přes zúžený rám až po přepracovaný fotoaparát – každý prvek byl optimalizován pro efektivní funkčnost. Volit můžeš mezi barevnými odstíny Gray a Silver, které kombinují minimalistickou estetiku s moderními technologiemi.
S pomocí Google Gemini získáš nové možnosti interakce i asistence. Po aktivaci režimu Go Live můžeš sdílet pohled z kamery a získat rady v reálném čase, ať už jde o vysvětlení, inspiraci nebo řešení problému. Jednoduše podržíš boční tlačítko, aktivuješ sdílení obrazovky a můžeš se začít ptát.
Pokud tě během práce nebo zábavy napadne nový nápad, snadno ho načrtneš pomocí pera S Pen a AI kreslení jej během několika vteřin promění v hotovou ilustraci. Můžeš ji následně přesunout do poznámek a pokračovat dál, aniž by tě cokoli vyrušovalo nebo zpomalovalo.
Pro práci s textem přijde vhod Asistent psaní, který pomáhá s úpravami, správnou gramatikou a stylovou konzistencí. Snadno vytvoříš reprezentativní e-mail, upravíš tón textu nebo přepracuješ věty tak, aby odpovídaly tvému záměru. Upravený obsah přeneseš jedním krokem do podporovaných aplikací na pracovní ploše.
O dokonalý vizuální zážitek se stará 14,6" Dynamic AMOLED 2X displej s ultratenkým rámem a optimalizovaným jasem. I na přímém slunci zůstává obraz jasný, ostrý a kontrastní, což oceníš při práci, hraní her i sledování filmů na cestách. Ultratenké tělo s hloubkou pouhých 5,1 mm sedí pohodlně v ruce a díky lehké konstrukci se snadno přenáší.
Vylepšený rám a vyšší jas podtrhují pohlcující zážitek, zatímco odolná konstrukce s Armor Aluminum a krytím IP68 zajišťuje ochranu při pádech, proti prachu i vodě. To vše doplňuje extrémní výkon podpořený AI – optimalizované NPU, CPU a GPU poskytují hladký multitasking, rychlou odezvu a plynulé přepínání mezi aplikacemi i náročným obsahem.
Baterie vydržící až 23 hodin přehrávání videí ti umožní pracovat bez obav po celý den, doplněná o superrychlé nabíjení, které tě rychle vrátí zpět do akce.
Díky podpoře Samsung DeX proměníš tablet v přenosnou kancelář. Můžeš pracovat ve více oknech, přepínat mezi obrazovkami, přetahovat obsah a dokonce připojit externí monitor. Celé prostředí je navržené pro efektivní práci, ať už jsi doma, v kanceláři nebo na cestách.
S Pen poskytuje okamžitý přístup k důležitým funkcím jediným dotykem. Můžeš měnit průměr hrotu, vybírat barvy, spustit Poznámkového asistenta nebo rychle otevřít nastavení. Ve spojení s aplikací Samsung Notes si navíc můžeš pomocí pera připnout rychlé poznámky, abys měl vždy přehled o tom nejdůležitějším.
Pro rozvoj kreativity nabízí Galaxy Tab S11 Ultra širokou škálu optimalizovaných aplikací. Goodnotes, LumaFusion, Clip Studio Paint nebo Notion usnadňují psaní, úpravy, kreslení i organizaci poznámek. Další nástroje jako Noteshelf 3, ArcSite, Sketchbook či Picsart podporují náročnější kreativní projekty. Díky pokročilé AI získáš nástroje, které zjednoduší každodenní práci – shrnutí složitých informací, vylepšení textu, úpravy náčrtů nebo efektivní organizaci obsahu.
Obsah balení:
Parametre
| Výška | 208.5 mm |
|---|---|
| Šírka | 326.3 mm |
| Hĺbka | 5.1 mm |
| Hmotnosť | 695 g |
| Distribúcia | EU/NON EU* |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Výrobca | Samsung |
| Modelová řada | Galaxy Tab S11 |
| Počet SIM kariet | 1 |
| Typ 1. SIM karty | nanoSIM |
| Typ 2. SIM karty | eSIM |
| Hybridný slot | Nie |
| Pamäťová karta | Áno |
| Veľkosť displeja | 14.6 " |
| Typ displeja | Dynamic AMOLED 2X |
| Jemnosť displeja | 239 PPI |
| Typ procesora | Mediatek Dimensity 9400+ |
| Maximálna frekvencia procesora | 3.73 GHz |
| CPU | Octa-core |
| GPU | Immortalis-G925 |
| Pamäť RAM | 12 GB, 16 GB |
| Veľkosť vnútorného úložiska | 256 GB, 512 GB, 1000 GB |
| Fotoaparát | 13 MPx, 8 MPx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 12 MPx |
| Batéria | 11600 mAh |
| Typ USB pripojenia | USB-C |
| WiFi štandard | 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7 |
| 5G | Áno |
| GPS | GPS / Glonass / Galileo / Beidou / QZSS |
| NFC | Nie |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Stereo reproduktory | Áno |
| 3,5mm jack | Nie |
| Operačný systém | Android |
| Obchod s aplikáciami | Obchod Play |
| Nabíjačka v balení | Nie |
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziískladom
| GLS Slovakia | 22. 4. | 6,00 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .