XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+ nabízí elegantní design, rychlý výkon, až 8GB RAM, 256GB úložiště a 7 040 mAh baterii.
Samsung SM-X236 Galaxy Tab A11+ 5G
Výrobca: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+ nabízí elegantní design, rychlý výkon, až 8GB RAM, 256GB úložiště a 7 040 mAh baterii.
Samsung Galaxy Tab A11+ přichází ve stylovém, moderním a překvapivě tenkém provedení, které vychází z designového směru ikonické řady Galaxy S. Minimalistická silueta působí luxusně a nadčasové barvy Gray a Silver umožňují snadné sladění s osobním stylem. Kombinace elegance a tenkého profilu vytváří prémiový vzhled, který je pro Galaxy charakteristický.
O svižný chod se stará nový procesor spolu s vylepšeným grafickým čipem, díky nimž tablet poskytuje stabilní výkon pro zábavu i práci. Ať se ponoříš do her, sleduješ své oblíbené pořady nebo řešíš pracovní úkoly, Galaxy Tab A11+ zajišťuje rychlou odezvu a plynulý uživatelský zážitek v jakékoliv situaci.
Praktického pomocníka máš vždy na dosah. Stačí podržet boční tlačítko, sdílet obrazovku či pohled z kamery a asistent Gemini okamžitě nabídne odpovědi podle toho, co právě potřebuješ. Jednoduše začneš konverzaci a rychle získáš potřebné rady bez zbytečného hledání.
Prostor na aplikace, soubory i multimédia zajišťuje až 8GB RAM pro plynulý multitasking a vnitřní úložiště o velikosti až 256 GB. Pokud by kapacita nestačila, podporovaná microSD karta ti umožní rozšíření až o další 2 TB, což přináší opravdu velkou volnost při ukládání obsahu.
Baterie s kapacitou 7 040 mAh ti poskytne dostatek energie pro práci, hry i sledování filmů během celého dne. V případě potřeby ji doplníš pomocí 25W rychlého nabíjení, které ti umožní brzy pokračovat v tom, co máš rozdělané.
Displej Galaxy Tab A11+ je optimalizovaný pro zábavu – nabízí vysokou obnovovací frekvenci 90 Hz pro plynulé scény ve hrách, videích i při procházení obsahu. Jeho jas zaručuje dobrou čitelnost i pod přímým světlem, takže si vychutnáš ostrý a živý obraz doma i venku.
Přední fotoaparát s rozlišením 5 Mpx umožňuje jasnější a detailnější videohovory, díky čemuž se můžeš snadno spojit s blízkými nebo kolegy, a to i na větší vzdálenosti. Hovorům tak nechybí čistota ani přirozenost.
O zvukový prožitek se stará sada 4 reproduktorů Dolby, která vytváří bohaté 3D audio. Hudba, filmy i hry získají díky pohlcujícímu zvuku větší hloubku a prostor. Nechybí ani 3,5mm port pro klasická kabelová sluchátka, takže si můžeš užít zvuk přesně tak, jak ti vyhovuje.
Obsah balení:
Parametre
| Výška | 168.7 mm |
|---|---|
| Šírka | 257.1 mm |
| Hĺbka | 6.9 mm |
| Hmotnosť | 482 g |
| Distribúcia | EU/NON EU* |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Výrobca | Samsung |
| Modelová řada | Galaxy Tab A11 |
| Počet SIM kariet | 1 |
| Typ 1. SIM karty | nanoSIM |
| Hybridný slot | Nie |
| Pamäťová karta | Áno |
| Veľkosť displeja | 11 " |
| Typ displeja | TFT LCD |
| Jemnosť displeja | 206 PPI |
| Typ procesora | MediaTek Dimensity 7300 |
| Maximálna frekvencia procesora | 2.5 GHz |
| CPU | Octa-core |
| GPU | Mali-G615 MC2 |
| Pamäť RAM | 6 GB, 8 GB |
| Veľkosť vnútorného úložiska | 128 GB, 256 GB |
| Fotoaparát | 8 MPx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 5 MPx |
| Batéria | 7040 mAh |
| Typ USB pripojenia | USB-C |
| WiFi štandard | 802.11a /b/g/n/ac |
| 5G | Áno |
| GPS | GPS / Glonass / Galileo / Beidou / QZSS |
| NFC | Nie |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Stereo reproduktory | Áno |
| 3,5mm jack | Áno |
| Operačný systém | Android |
| Obchod s aplikáciami | Obchod Play |
| Nabíjačka v balení | Nie |
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziískladom
| Zásielkovňa | 22. 4. | 3,50 € |
| GLS Slovakia | 22. 4. | 6,00 € |
| Zásielkovňa - Dodanie na adresu | 22. 4. | 5,50 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .