XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Motorola
Motorola Edge 70 5G: Odolný 6,67" P-OLED s 50Mpx fotoaparáty, Snapdragon 7 Gen 4, 12 GB RAM, 4800 mAh a bezdrátovým nabíjením.
Motorola Edge 70 5G Dual SIM
Výrobca: Motorola
Motorola Edge 70 5G: Odolný 6,67" P-OLED s 50Mpx fotoaparáty, Snapdragon 7 Gen 4, 12 GB RAM, 4800 mAh a bezdrátovým nabíjením.
Motorola Edge 70 5G přináší výjimečně tenké provedení a vysokou odolnost. Konstrukce o tloušťce 5,99 mm a hmotnosti 159 g působí lehce a elegantně, zatímco letecký hliník, sklo Gorilla® Glass 7i a vojenská třída odolnosti chrání telefon před extrémními podmínkami i běžním opotřebením.
O dlouhou výdrž se stará 4800 mAh křemíko-uhlíková baterie s provozem až 50 hodin. Rychlé nabíjení TurboPower™ 68 W dodá energii na mnoho hodin během 15 minut, což usnadní každodenní používání.
Fotografická sestava se třemi 50Mpx objektivy nabízí moderní hardware, přesné barvy Pantone™ Validated a zpracování pomocí moto ai. Hlavní 50Mpx senzor poskytuje až 20% lepší výkon za slabého světla, díky čemuž vznikají detailní a jasné snímky.
Video můžete natáčet ve 4K s trojitým HDR, zatímco funkce Akční snímek pomáhá eliminovat rozmazání. Inteligentní úpravy moto ai dolaďují barvy, světlo i textury a funkce „Tvůj styl“ přizpůsobí vzhled fotografií osobním preferencím.
Aplikace Fotky Google umožňuje využít Kouzelný zmizík, Kamufláž i Portrétový bokeh, který rozmaže pozadí až po vyfocení. V režimu portrétu je k dispozici šest úrovní rozmazání i dynamické efekty bokeh.
Ultraširoký 50Mpx objektiv se zorným polem 120° a režim Makro vize s minimální vzdáleností 3,5 cm rozšiřují možnosti kreativního snímání. Přední 50Mpx fotoaparát podporuje 4K video i technologii Quad Pixel pro lepší světelnost.
Pro každodenní produktivitu slouží funkce Naslouchání, Playlist Studio a nástroje moto ai pro organizaci dokumentů, screenshotů i fotografií.
Vynikající obraz zajišťuje 6,67″ Super HD pOLED displej s HDR10+, přesnými barvami a Pantone Validation. Díky o 14 % více pixelům než Full HD je obraz ještě ostřejší a realističtější.
Výkon obstarává Snapdragon® 7 Gen 4, až 12 GB RAM s RAM Boost a úložiště o velikosti až 512 GB. Telefon tak nabízí plynulé reakce, rychlou grafiku a dostatek prostoru pro aplikace i multimédia.
Obsah balení:
Obsah balení XMass Bundle:
Parametre
| Výška | 159 mm |
|---|---|
| Šírka | 74 mm |
| Hĺbka | 5.99 mm |
| Hmotnosť | 159 g |
| Distribúcia | EU/NON EU* |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Výrobca | Motorola |
| Modelová řada | Edge 70 |
| Počet SIM kariet | 2 |
| Typ 1. SIM karty | nanoSIM |
| Typ 2. SIM karty | eSIM |
| Hybridný slot | Nie |
| Pamäťová karta | Nie |
| Konštrukcia | Dotykový displej |
| Odolnosť telefónu | Ano, IP69/IP68 |
| Veľkosť displeja | 6.67 " |
| Typ displeja | P-OLED |
| Rozlíšenie displeja | 2 712 x 1 220 px |
| Jemnosť displeja | 446 PPI |
| Typ procesora | Qualcomm® Snapdragon™ 7 Gen 4 |
| Maximálna frekvencia procesora | 2.8 GHz |
| CPU | Octa-core |
| GPU | Adreno 722 |
| Pamäť RAM | 12 GB |
| Veľkosť vnútorného úložiska | 256 GB, 512 GB |
| Fotoaparát | 50 MPx, 50 MPx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 50 MPx |
| Batéria | 4800 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Typ USB pripojenia | USB-C |
| WiFi štandard | 802.11 a/b/g/n/ac/6e |
| 5G | Áno |
| GPS | GPS / Glonass / Galileo / Beidou / QZSS |
| NFC | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Stereo reproduktory | Áno |
| 3,5mm jack | Nie |
| Operačný systém | Android |
| Obchod s aplikáciami | Obchod Play |
| Nabíjačka v balení | Nie |
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziískladom
| Zásielkovňa | 16. 4. | 3,50 € |
| GLS Slovakia | 16. 4. | 6,00 € |
| Zásielkovňa - Dodanie na adresu | 16. 4. | 5,50 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .