XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Samsung
Tablet Samsung SM-X710N Galaxy Tab S9 Wi-Fi s displejem Dynamic AMOLED 2X a podporou pera S Pen. Prémiový design, certifikace odolnosti IP68, prostorový zvuk Dolby Atmos (4 reproduktory), Vision Booster, Snapdragon 8 Gen 2, 8400mAh baterie, podpora microSD až 1 TB, Bluetooth 5.3, OS Android, hmotnost 498 g.
Samsung SM-X710N Galaxy Tab S9 Wi-Fi
Výrobca: Samsung
Tablet Samsung SM-X710N Galaxy Tab S9 Wi-Fi s displejem Dynamic AMOLED 2X a podporou pera S Pen. Prémiový design, certifikace odolnosti IP68, prostorový zvuk Dolby Atmos (4 reproduktory), Vision Booster, Snapdragon 8 Gen 2, 8400mAh baterie, podpora microSD až 1 TB, Bluetooth 5.3, OS Android, hmotnost 498 g.
Úžasný displej Dynamic AMOLED 2X
Ať už si vyberete Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9+ nebo Galaxy Tab S9 Ultra, každý je připraven oživit vaši kreativní vizi. Všechny 3 jsou vybaveny displejem Dynamic AMOLED 2X, který poskytuje úžasné barvy a obraz.
Prostorový zvuk Dolby Atmos
Řada Galaxy Tab S9 přináší strhující, fotorealistický herní zážitek na rozsáhlé obrazovce Tab pro maratónské hraní. Zážitek je umocněn pohlcujícím zvukem ze systému 4 reproduktorů AKG a prostorovým zvukem Dolby Atmos.
Certifikace odolnosti IP68
Když je náročný den, Galaxy Tab S9 Series zůstává pevný a odolný. Hladký kovový design se hodí k našemu nejpevnějšímu rámu Armor Aluminium – odpovídá svému jménu tím, že chrání váš tablet před nárazy a pády. A hodnocení IP68 znamená, že je to náš první Galaxy Tab řady S odolný vůči vodě a prachu. (Zařízení není vodotěsné)
Pero S Pen s magnetickým uchycením
Přiložené pero S Pen jsme přestavěli tak, aby bylo certifikováno IP68 stejně jako tablet (zařízení není vodotěsné). Je také celoplošně vylepšen, se zvýšenou citlivostí hrotu pro méně náhodných kliknutí. A s magnetickým uchycením a obousměrným nabíjením nemusíte řešit nic navíc.
Vylepšené sledování s Vision Booster
Vision Booster vám umožní jasně vidět vaši obrazovku v jasně osvětlených oblastech díky inteligentnímu venkovnímu algoritmu, který detekuje sluneční záři a přizpůsobuje se tomu. Procházejte mezi studiem a terasou snadno díky vylepšení kontrastu a barev, aby věci zůstaly živé.
Snapdragon a jeho rychlost
Extrémně rychlý procesor Snapdragon 8 Gen 2 pro Galaxy je inteligentně navržen tak, aby poskytoval vyšší výkon a úsporu energie pro hraní na úrovni šampiónů. Grafický engine zajišťuje realistické odrazy a stíny ve 3D herních prostředích pro pohlcující hraní.
Podpora microSD až 1 TB
Vyberte si až 1TB interní úložiště, načrtněte své mistrovské dílo pomocí GoodNotes a poté si vezměte microSD a přidejte další úložiště pro případ, že budete potřebovat ještě více místa pro svá videa, kompozice, fotografie ve vysokém rozlišení a další.
Obsah balení:
Parametre
| Výška | 165.8 mm |
|---|---|
| Šírka | 254.3 mm |
| Hĺbka | 5.9 mm |
| Hmotnosť | 498 g |
| Distribúcia | EÚ |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Výrobca | Samsung |
| Modelová řada | Galaxy Tab S9 |
| Počet SIM kariet | - |
| Typ 1. SIM karty | - |
| Typ 2. SIM karty | - |
| Hybridný slot | Nie |
| Pamäťová karta | Áno |
| Konštrukcia | Dotykový displej |
| Odolnosť telefónu | Áno, IP68 |
| Veľkosť displeja | 11 " |
| Typ displeja | Dynamic AMOLED 2X |
| Rozlíšenie displeja | 2 560 x 1 600 px |
| Jemnosť displeja | 274 PPI |
| Typ procesora | Qualcomm® Snapdragon™ 8 Gen 2 |
| Maximálna frekvencia procesora | 3.36 GHz |
| Pamäť RAM | 12 GB, 8 GB |
| Veľkosť vnútorného úložiska | 128 GB, 256 GB |
| Fotoaparát | 13 MPx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 12 MPx |
| Batéria | 8400 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
| Typ USB pripojenia | USB-C |
| WiFi štandard | Áno |
| 5G | Nie |
| GPS | Áno |
| NFC | Nie |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Stereo reproduktory | Áno |
| 3,5mm jack | Nie |
| Operačný systém | Android |
| Obchod s aplikáciami | Obchod Play |
| Nabíjačka v balení | Nie |
Recenzie
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Výkonný
Kompaktní/přenosný
Stylus na psaní a kreslení součást balení
Vynikající OLED displej
Neexistuje nativne možnost always-on displeje
V roce 2025 kus problém sehnat obaly na tablet za rozumnou cenu
Tablet samotný je vynikající, jestli se Vám ho povede dostat pod 13 tisíc, tak se určitě vyplatí.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Teprve se s tím učím. Vyhovuje mi možnost psát rukou a rozdělená klávesnice. Skvělé jsou grafické programy.
Aby to celé fungovalo, musíte si založit účet.
nie je skladom
| GLS Slovakia | 6,00 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .