XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Samsung
Tablet Samsung SM-P620N Galaxy Tab S6 Lite 2024 Wi-Fi s podporou pera S Pen. 10,4palcový TFT displej, duální reproduktory - 3D zvuk, 3,5mm jack, 8Mpx zadní kamera + 5Mpx přední, microSD až 1 TB, Bluetooth 5.3, OS Android, 7040mAh baterie, hmotnost pouze 465 g, kresby PENUP, GPS, Samsung Knox.
Zánovní Samsung SM-P620N Galaxy Tab S6 Lite 2024 WiFi
Výrobca: Samsung
Tablet Samsung SM-P620N Galaxy Tab S6 Lite 2024 Wi-Fi s podporou pera S Pen. 10,4palcový TFT displej, duální reproduktory - 3D zvuk, 3,5mm jack, 8Mpx zadní kamera + 5Mpx přední, microSD až 1 TB, Bluetooth 5.3, OS Android, 7040mAh baterie, hmotnost pouze 465 g, kresby PENUP, GPS, Samsung Knox.
Tovar označený ako "zánovný", sú produkty, ktoré boli vrátené v zákonnej lehote 14dní. Vďaka tomu garantujeme 100% funkčnosť a tiež 2 ročnú záruku rovnako ako na nový tovar. Každý tovar bol skontrolovaný a je pripravený pre nového majiteľa.
Podívaná a zvuk na jedničku
Menší rámeček znamená více místa pro větší 10,4palcový displej na pohodlně kompaktním tabletu. Užijte si improvizovanou soukromou projekci v parku nebo se dívejte v posteli s duálními reproduktory v orientaci na šířku, které poskytují bohatý 3D zvuk.
Hravé pero S Pen
Udržet krok s přednáškami je s perem S Pen hračkou. Při psaní poznámek si můžete nejprve zapisovat a později měnit barvy. Při ukládání pomocí prohledávatelných značek si poznámky rychle třídíte. Dokonce pište přímo do PDF, abyste omezili studijní nepořádek. Až bude konečně čas krizí, budete organizováni a připraveni.
Podpora microSD až 1 TB
Probojujte se závodem za závodem na tabletu, který vyhrává. Rychle se nabíjejte, pracujte plynule a zůstaňte ve spojení a zároveň dosahujte vysokých rychlostí LTE a Wi-Fi. Nebojte se, že vám dojde pára s dlouhou výdrží baterie. Získejte více místa pro ukládání obsahu a souborů pomocí rozšiřitelné karty microSD.
Kresby v aplikaci PENUP
Užijte si čas strávený doma s Galaxy Tab S6 Lite kreslením, vybarvováním a sdílením svých kreseb v aplikaci PENUP. PENUP vás sblíží s ostatními tím, že vás nechá inspirovat i tvořit, takže se můžete spolu bavit, i když jste od sebe.
Zabezpečení Samsung Knox
Samsung Knox poskytuje zabezpečení na obranné úrovni. Vaše soukromá data jsou chráněna před malwarem a škodlivými útoky využitím hardwarově podporované a vícevrstvé bezpečnostní platformy Knox.
Synchronizace chytrého telefonu Galaxy
Galaxy Tab S6 Lite hladce synchronizuje váš chytrý telefon Galaxy, takže už nikdy nezmeškáte příchozí hovor. Umožňuje vám také odpovídat na naléhavé textové zprávy, takže nikdy neztratíte kontakt. Jednoduše klepněte na ikonu v rychlém panelu pro bezproblémové připojení.
Rychlé a snadné sdílení
Sdílení fotografií, videí a dokumentů je rychlé a snadné díky rychlému sdílení. Stačí pár klepnutí a můžete okamžitě posílat soubory ze svého Galaxy Phone, Tab nebo Book do dalších blízkých zařízení Android – dokonce i na více zařízení. Chcete odeslat soubor na zařízení s jiným systémem než Android? Lze jej snadno sdílet prostřednictvím QR kódu nebo Kontaktů.
Obsah balení:
Parametre
| Výška | 244.5 mm |
|---|---|
| Šírka | 154.3 mm |
| Hĺbka | 7 mm |
| Hmotnosť | 465 g |
| Distribúcia | EÚ |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Výrobca | Samsung |
| Pamäťová karta | Áno |
| Veľkosť displeja | 10.4 " |
| Typ displeja | TFT |
| Rozlíšenie displeja | 2 000 x 1 200 px |
| Jemnosť displeja | 224 PPI |
| Maximálna frekvencia procesora | 2.4 GHz |
| Pamäť RAM | 4 GB |
| Veľkosť vnútorného úložiska | 64 GB, 128 GB |
| Fotoaparát | 8 MPx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 5 MPx |
| Batéria | 7040 mAh |
| Typ USB pripojenia | USB-C |
| NFC | Nie |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Stereo reproduktory | Áno |
| 3,5mm jack | Áno |
| Operačný systém | Android |
| Obchod s aplikáciami | Obchod Play |
| Poškodenie | 1 |
| Nabíjačka v balení | Nie |
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziískladom
| Zásielkovňa | 22. 4. | 3,50 € |
| GLS Slovakia | 22. 4. | 6,00 € |
| Zásielkovňa - Dodanie na adresu | 22. 4. | 5,50 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .