XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Samsung
Samsung Galaxy A07 je cenově dostupný smartphone s velkým 6,7" displejem, plynulým 90Hz chodem a dlouhou výdrží baterie 5000 mAh. Díky výkonnému čipu MediaTek Helio G99, kvalitnímu 50Mpx fotoaparátu a až 6 letům softwarové podpory nabízí skvělý poměr ceny a výkonu.
Zánovní Samsung SM-A075F Galaxy A07 Dual SIM
Výrobca: Samsung
Samsung Galaxy A07 je cenově dostupný smartphone s velkým 6,7" displejem, plynulým 90Hz chodem a dlouhou výdrží baterie 5000 mAh. Díky výkonnému čipu MediaTek Helio G99, kvalitnímu 50Mpx fotoaparátu a až 6 letům softwarové podpory nabízí skvělý poměr ceny a výkonu.
Tovar označený ako "zánovný", sú produkty, ktoré boli vrátené v zákonnej lehote 14dní. Vďaka tomu garantujeme 100% funkčnosť a tiež 2 ročnú záruku rovnako ako na nový tovar. Každý tovar bol skontrolovaný a je pripravený pre nového majiteľa.
Samsung Galaxy A07 přináší působivý vizuální zážitek díky 6,7″ displeji s okraj od okraje a plynulou obnovovací frekvencí 90 Hz. Streamování, procházení obsahu i hraní her je díky tomu dokonale hladké a bez záseků.
Telefon zaujme svým štíhlým a elegantním designem s tenkým profilem pouhých 7,6 mm. K dispozici je v barevných variantách Black, Light Violet a Green, takže si snadno vybereš styl, který ti nejlépe vyhovuje.
O výkon se stará moderní 6nm procesor, který zajišťuje rychlé spouštění aplikací, plynulé hraní her a bezproblémové streamování i multitasking. Galaxy A07 je navržený tak, aby zvládl více úkolů najednou bez zpomalení.
Telefon je připravený na budoucnost díky 6 generacím aktualizací systému a 6 letům bezpečnostních aktualizací. Díky tomu zůstane vždy aktuální, chráněný a spolehlivý po dlouhou dobu.
Ochranu v každodenních situacích zajišťuje stupeň krytí IP54, který odolává prachu či stříkající vodě. Galaxy A07 tak snadno zvládne prašné prostředí, deštivé dny i náhodné polití.
Pro fotografy je připravený 50Mpx Pro-Grade fotoaparát, který zachycuje snímky s bohatými barvami a jemnými detaily. Pokročilý obrazový procesor dokonale vyvažuje světlo a stíny, takže fotky jsou ostré a jasné i v různých světelných podmínkách. Na zadní straně doplňuje hlavní snímač 2Mpx Depth kamera pro efektní portréty s rozostřeným pozadím, zatímco přední 8Mpx kamera zajistí kvalitní selfie.
Kapacita 5000 mAh zajistí výdrž od rána do večera. Díky podpoře rychlého nabíjení 25 W navíc telefon snadno a rychle dobijete.
Obsah balení:
Parametre
| Výška | 167.4 mm |
|---|---|
| Šírka | 77.4 mm |
| Hĺbka | 7.6 mm |
| Hmotnosť | 184 g |
| Distribúcia | EU/NON EU* |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Výrobca | Samsung |
| Modelová řada | Galaxy A07 |
| Počet SIM kariet | 2 |
| Typ 1. SIM karty | nanoSIM |
| Typ 2. SIM karty | nanoSIM |
| Hybridný slot | Nie |
| Pamäťová karta | Áno |
| Konštrukcia | Dotykový displej |
| Odolnosť telefónu | Áno, IP54 |
| Veľkosť displeja | 6.7 " |
| Typ displeja | PLS LCD |
| Rozlíšenie displeja | 1 600 x 720 px |
| Jemnosť displeja | 262 PPI |
| Typ procesora | MediaTek Helio G99 |
| Maximálna frekvencia procesora | 2.2 GHz |
| CPU | Octa-core |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| Pamäť RAM | 4 GB, 8 GB, 6 GB |
| Veľkosť vnútorného úložiska | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Fotoaparát | 50 MPx, 2 MPx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 8 MPx |
| Batéria | 5000 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
| Typ USB pripojenia | USB-C |
| WiFi štandard | 802.11a /b/g/n/ac |
| 5G | Nie |
| GPS | GPS / Glonass / Galileo / Beidou / QZSS |
| NFC | Nie |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Stereo reproduktory | Nie |
| 3,5mm jack | Áno |
| Operačný systém | Android |
| Obchod s aplikáciami | Obchod Play |
| Poškodenie | 1 |
| Nabíjačka v balení | Nie |
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziískladom
| Zásielkovňa | 16. 4. | 3,50 € |
| GLS Slovakia | 16. 4. | 6,00 € |
| Zásielkovňa - Dodanie na adresu | 16. 4. | 5,50 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .