XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Motorola
Motorola Edge 60 Neo nabízí odolnost, špičkový fotoaparát, výkonný procesor a 6,36" P-OLED displej s 120Hz obnovou.
Zánovní Motorola Edge 60 Neo 5G Dual SIM
Výrobca: Motorola
Motorola Edge 60 Neo nabízí odolnost, špičkový fotoaparát, výkonný procesor a 6,36" P-OLED displej s 120Hz obnovou.
Tovar označený ako "zánovný", sú produkty, ktoré boli vrátené v zákonnej lehote 14dní. Vďaka tomu garantujeme 100% funkčnosť a tiež 2 ročnú záruku rovnako ako na nový tovar. Každý tovar bol skontrolovaný a je pripravený pre nového majiteľa.
Motorola Edge 60 Neo přináší kompaktní rozměry, nízkou hmotnost a moderní vzhled, který zaujme na první pohled. Jeho 6,36″ provedení se příjemně drží, snadno se ovládá jednou rukou a díky tenkému rámečku působí elegantně a čistě. Povrch telefonu je jemný, příjemný na dotek a ladí s odstíny PANTONE, které dodávají zařízení osobitý styl. Barva PANTONE Frostbite připomíná svěží tóny přírody, PANTONE Grisaille zase nabízí minimalistickou eleganci a PANTONE Poinciana přitahuje pozornost výraznou energií červenooranžového odstínu.
Odolnost je jednou z nejsilnějších stránek telefonu. Splnění armádních standardů znamená, že zvládne extrémní teploty od -20 °C do 60 °C, vysokou vlhkost nebo pády z výšky až 1,2 metru. Díky specifikacím IP68 a IP69 si bez obav poradí s prachem i vodou, včetně ponoření do hloubky 1,2 metru na 30 minut. Displej chrání Corning Gorilla Glass 7i, které poskytuje dvojnásobně vyšší ochranu proti poškrábání i nárazům.
Ve fotografických možnostech exceluje 50Mpx snímačem Sony LYTIA 700C, který díky větším pixelům zachytí více světla a zajistí živé záběry i v noci. Stabilizace OIS udržuje snímky ostré, ať fotíte kdekoli. Teleobjektiv dokáže nabídnout až trojnásobné optické a až třicetinásobné přiblížení a technologie moto ai pomáhá udržet detaily bez roztřesení. Ultraširokoúhlý 13Mpx objektiv poskytuje široký zorný úhel 120° a zároveň nabízí přesné makrozáběry díky Macro Vision s minimální vzdáleností 3,5 cm. Přední kamera s 32 Mpx zachytí jasná selfíčka i videa ve 4K.
Nad fotkami přebírá kontrolu inteligentní modul vylepšení, který automaticky ladí barvy, světlo i detaily. Moto ai zajišťuje profesionálně působící portréty s nastavitelným rozmazáním pozadí a dynamickým bokehem v reálném čase. Funkce Tvůj styl se učí vaše preference a ladí barevnost fotek podle vašeho vkusu. Stabilní videa pak zajišťuje adaptivní stabilizace založená na moto ai, která se během pohybu automaticky přizpůsobuje situaci.
Díky integraci služeb Fotky Google získáte přístup ke špičkovým nástrojům, jako je Kouzelný editor pro úpravu scén, Kouzelný zmizík pro odstranění rušivých prvků a funkce Zaostření fotky pro vylepšení i starších snímků. Moto ai navíc pracuje i v systému – rozpoznává obsah na obrazovce, navrhuje užitečné kroky, uspořádává uložené poznámky a umí dokonce vytvářet ideální playlisty podle situace.
Displej přináší mimořádnou čitelnost díky jasu až 3000 nitů a Super HD rozlišení. pOLED panel podporuje HDR10+ a 100% DCI-P3, takže barvy jsou věrné, kontrast výrazný a černá skutečně temná. Obnovovací frekvence 120 Hz zajišťuje plynulost, zatímco technologie LTPO dynamicky upravuje frekvenci tak, aby šetřila baterii.
O výkon se stará čip MediaTek Dimensity 7400, který si hravě poradí s multitaskingem, úpravou fotek i hraním. S až 12 GB RAM a funkcí Optimalizace RAM je odezva rychlá a plynulá. Baterie o kapacitě 5200 mAh vydrží až 44 hodin a nabíjení TurboPower 68W dodá energii na celý den už za 7 minut.
Prostor na multimédia a aplikace zajišťuje interní úložiště až 256 GB nebo 512 GB. O dlouhodobou spolehlivost se starají čtyři roky aktualizací Androidu, které zaručí pravidelné vylepšování funkcí i bezpečnostních prvků.
Obsah balení:
Parametre
| Výška | 154.11 mm |
|---|---|
| Šírka | 71.24 mm |
| Hĺbka | 8.09 mm |
| Hmotnosť | 174.5 g |
| Distribúcia | EU/NON EU* |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Výrobca | Motorola |
| Modelová řada | Edge 60 |
| Typ 1. SIM karty | nanoSIM |
| Typ 2. SIM karty | eSIM |
| Hybridný slot | Nie |
| Pamäťová karta | Nie |
| Konštrukcia | Dotykový displej |
| Odolnosť telefónu | Ano, IP69/IP68 |
| Veľkosť displeja | 6.36 " |
| Typ displeja | P-OLED |
| Rozlíšenie displeja | 2 670 x 1 200 px |
| Jemnosť displeja | 460 PPI |
| Typ procesora | Mediatek Dimensity 7400 |
| Maximálna frekvencia procesora | 2.6 GHz |
| CPU | Octa-core |
| GPU | Mali-G615 MC2 |
| Pamäť RAM | 8 GB, 12 GB |
| Veľkosť vnútorného úložiska | 256 GB, 512 GB |
| Fotoaparát | 50 MPx, 10 MPx, 13 MPx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 32 MPx |
| Batéria | 5200 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Typ USB pripojenia | USB-C |
| WiFi štandard | 802.11 a/b/g/n/ac/6e |
| 5G | Áno |
| GPS | GPS / A-GPS / Glonass / Galileo |
| NFC | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Stereo reproduktory | Áno |
| 3,5mm jack | Nie |
| Operačný systém | Android |
| Obchod s aplikáciami | Obchod Play |
| Poškodenie | 1 |
| Nabíjačka v balení | Nie |
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziískladom
| Zásielkovňa | 21. 4. | 3,50 € |
| GLS Slovakia | 21. 4. | 6,00 € |
| Zásielkovňa - Dodanie na adresu | 21. 4. | 5,50 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .