XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Huawei
HUAWEI WATCH GT 6 přichází s elegantním designem, který zaujme na první pohled, a nabízí zároveň dlouhou výdrž baterie, jež zajistí spolehlivost po celý den i noc. Tento chytrý hodinkový model disponuje přesnými sportovními funkcemi, které pomáhají sledovat vaše výkony při různých aktivitách, a navíc poskytuje pokročilé možnosti sledování zdraví, aby vám pomohl lépe porozumět vašemu tělu a zlepšit celkovou pohodu.
Zánovní Huawei Watch GT 6 41mm
Výrobca: Huawei
HUAWEI WATCH GT 6 přichází s elegantním designem, který zaujme na první pohled, a nabízí zároveň dlouhou výdrž baterie, jež zajistí spolehlivost po celý den i noc. Tento chytrý hodinkový model disponuje přesnými sportovními funkcemi, které pomáhají sledovat vaše výkony při různých aktivitách, a navíc poskytuje pokročilé možnosti sledování zdraví, aby vám pomohl lépe porozumět vašemu tělu a zlepšit celkovou pohodu.
Tovar označený ako "zánovný", sú produkty, ktoré boli vrátené v zákonnej lehote 14dní. Vďaka tomu garantujeme 100% funkčnosť a tiež 2 ročnú záruku rovnako ako na nový tovar. Každý tovar bol skontrolovaný a je pripravený pre nového majiteľa.
Design a provedení
HUAWEI WATCH GT 6 přinášejí ikonický vzhled, který kombinuje moderní eleganci s vysokou funkčností. Výrazná vertikální nebo zaoblená luneta dodává hodinkám módní charakter a tvarované nožky pouzdra zajišťují příjemné nošení po celý den. Ovládání usnadňuje jemná korunka s drážkami. K dispozici jsou varianty s tkaným zeleným páskem, černým fluoroelastomerovým řemínkem nebo šedým páskem z kompozitní kůže ve velikostech 46 mm a 41 mm.
Displej
Dominantní 1,32palcový AMOLED displej nabízí větší zobrazovací plochu, díky čemuž působí obraz hlubší a detailnější. Jas lze zvýšit až 1,5× na hodnotu 3 000 nitů, což garantuje výbornou čitelnost i na přímém slunci. Displej lze navíc personalizovat vlastními fotografiemi nebo oblíbenými momenty.
Baterie a výdrž
Verze 46 mm nabízí až 21 dnů lehkého používání, 12 dnů běžného používání a 7 dnů provozu se zapnutým AOD. Varianta 41 mm poskytuje 14 dnů lehkého používání, 7 dnů běžného používání a 5 dnů se zapnutým AOD. Technologie křemíkové baterie navyšuje energetickou hustotu až o 37 %, což přináší mimořádně dlouhou výdrž.
Sportovní funkce
Hodinky podporují více než 100 sportovních režimů a jsou vhodné pro široké spektrum aktivit. Pro cyklistiku poskytují klíčová data, jako srdeční tep, rychlost, převýšení nebo vzdálenost. Aktualizovaný HUAWEI Sunflower Positioning System dosahuje až 20 % vyšší přesnosti. Funkce Cycling Virtual Power monitoruje okamžitý a průměrný výkon, hodinky lze propojit s wattmetrem a měřit FTP.
K dispozici je spárování s hrudním pásem, kadencí, wattmetrem i rychloměrem. Bezpečnost zajišťuje detekce pádu a možnost vyvolat SOS stiskem korunky pětkrát po sobě. Jízdu lze snímat až 40 hodin. Nechybí hlasová navigace ani synchronizace dat s telefonem.
Běžecký režim nabízí až 40 hodin výdrže v terénu a měří pokročilé metriky, jako vertikální oscilaci nebo vyváženost kroku. Lyžování poskytuje statistiky o rychlosti, vzdálenosti i času. Vnitřní tréninky zahrnují jógu, posilování i švihadlo.
Emoční wellbeing a zdraví
Systém HUAWEI TruSense vyhodnocuje 12 detailních emočních stavů a zobrazuje je pomocí květinových vizualizací. K dispozici jsou virtuální zvířátka, která nabízejí dechová cvičení a interakce přímo na ciferníku.
Hodinky monitorují spánek, únavu, stres, HRV i SpO2. Nechybí ani funkce pro sledování menstruačního cyklu, ovulace či plodného období.
Chytré funkce a konektivita
HUAWEI WATCH GT 6 jsou kompatibilní se systémy iOS i Android. Nabízejí možnost přijímat a vytáčet hovory přes Bluetooth, pořizovat fotografie tlačítky, ovládat selfie, vytvářet hlasové poznámky a používat samostatné přehrávání hudby.
Upozornění:
5 ATM - Tento výrobek splňuje třídu voděodolnosti 5 ATM v souladu s normou ISO 22810:2010, což znamená, že zařízení odolá statickému tlaku vody v hloubce až 50 metrů po dobu 10 minut, neznamená to však, že výrobek je voděodolný ve vodě o hloubce 50 metrů.
IP69 - Tento výrobek splňuje třídu voděodolnosti IP69 v souladu s normou IEC 60529:2013. Podmínky testu IPX9 byly následující: teplota vody: 80 ± 5℃; průtok vody: 15 ± 1 l/min; tlak vody: 10 000 ± 500 kPa; úhel stříkání: 0°, 30°, 60° a 90°, 30 vteřin pro každý úhel. Neznamená to ochranu během sprchování horkou vodou.
Na poškození zařízení způsobená ponořením do kapaliny se nevztahuje záruka, je-li zařízení nošeno v nevhodných podmínkách.
Obsah balení:
Parametre
| Výška | 41.3 mm |
|---|---|
| Šírka | 41.3 mm |
| Hĺbka | 9.99 mm |
| Hmotnosť | 37.5 g |
| Distribúcia | EU/NON EU* |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Výrobca | Huawei |
| Modelová řada | Watch GT 6 |
| Odolnosť | 5 ATM (zařízení není vodotěsné), IP69 (zařízení není vodotěsné) |
| Materiály | Tělo: Nerezová ocel; Řemínek: Black – fluoroelastomerový pásek, Green – kompozitní tkaný pásek, Gray – pásek z kompozitní kůže |
| SIM | Ne |
| Veľkosť displeja | 1.32 " |
| Typ displeja | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja | 466 x 466 px |
| Jemnosť displeja | 352 PPI |
| Batéria | 540 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| WiFi štandard | Nie |
| Zabudované GPS | Ano |
| NFC | Áno |
| Verzia Bluetooth | 6.0 |
| Reproduktor | Ano |
| Mikrofón | Ano |
| Operačný systém | Harmony OS |
| Podporovaný OS | Android 9.0 nebo vyšší, iOS 13.0 nebo vyšší |
| Tvar | Kulaté |
| Poškodenie | 1 |
| Typ zapojení řemínku | 20mm Quick Release |
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziískladom
| Zásielkovňa | 16. 4. | 3,50 € |
| GLS Slovakia | 16. 4. | 6,00 € |
| Zásielkovňa - Dodanie na adresu | 16. 4. | 5,50 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .