XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Amazfit
Chytré hodinky s podporou ekologických trendů - Amazfit Balance. Podpora organizace One Tree Planed, aplikace Zepp, kompatibilita Android + iOS, magnetické nabíjení, HD AMOLED displej, ZeppOS 3.5, Zepp Flow, Zepp Aura, NFC, mikrofon, reproduktor, Bluetooth 5.0, certifikace 5 ATM, Zepp Coach, 150+ sportovních režimů.
Zánovní Amazfit Balance
Výrobca: Amazfit
Chytré hodinky s podporou ekologických trendů - Amazfit Balance. Podpora organizace One Tree Planed, aplikace Zepp, kompatibilita Android + iOS, magnetické nabíjení, HD AMOLED displej, ZeppOS 3.5, Zepp Flow, Zepp Aura, NFC, mikrofon, reproduktor, Bluetooth 5.0, certifikace 5 ATM, Zepp Coach, 150+ sportovních režimů.
Tovar označený ako "zánovný", sú produkty, ktoré boli vrátené v zákonnej lehote 14dní. Vďaka tomu garantujeme 100% funkčnosť a tiež 2 ročnú záruku rovnako ako na nový tovar. Každý tovar bol skontrolovaný a je pripravený pre nového majiteľa.
Přehledná aplikace Zepp
Kompatibilní se zařízeními iOS a Android. Zepp aplikace provádí analýzu dat o zdraví a kondici, obsahuje ciferníky a obchody s aplikacemi, poskytuje aktualizace systému pro vaše hodinky a mnoho dalšího. Můžete dokonce synchronizovat režim Nerušit v telefonu s hodinkami, když potřebujete klid a pohodu.
Hodinky nabité energií
The Amazfit Balance jsou nabité energií a připraveny vám pomoci překonat všechny vaše wellness, sportovní, profesionální a osobní cíle po dobu až dvou týdnů v kuse.
Ekosystém mini aplikací
Prozkoumejte hluboký ekosystém mini aplikací, které vám mohou pomoci optimalizovat váš pracovní den, zlepšit vaše znalosti o zdraví a kondici a poskytnout úlevu od stresu, když si potřebujete odpočinout.
Zdobený AMOLED displej
Zvětšený HD AMOLED displej, zdobený předním antireflexním skleněným rámečkem, vám pomůže zastínit konkurenci ve firemním světě i mimo něj. Vizuální průlom pro kulaté chytré hodinky Amazfit Balance - má vyšší poměr obrazovky k tělu než mnoho čtvercových modelů.
Zdraví pod kontrolou
Díky energeticky úspornému ZeppOS 3.5 a vylepšené duální LED a 8PD BioTracker 5.0, Amazfit Balance může poskytovat přesnější sledování metrik vitálního zdraví délší dobu.
Co je Zepp Flow
Integrované na všech úrovních ZeppOS 3.5, Zepp Flow podporuje harmonické, plynulé pouto mezi vámi a vašimi chytrými hodinkami. Pryč jsou dny klepání, přejíždění nebo zapamatování klíčových slov – stačí říkat Zepp Flow - přirozeně a přesně pochopí, co chcete. Zažijte zcela novou úroveň vyváženého a zdravého života s parťákem, který vám skutečně rozumí.
Nezisková organizace One Tree Planted
Aby pomohli udržet balanc v přírodě, Zepp Zdraví se spojilo s One Tree Planted, neziskovou organizací, jejímž posláním je usnadnit pomoc životnímu prostředí se sázením stromů.
Řemínek:
Parametre
| Výška | 46 mm |
|---|---|
| Šírka | 46 mm |
| Hĺbka | 10.6 mm |
| Hmotnosť | 35 g |
| Distribúcia | EÚ |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Výrobca | Amazfit |
| Modelová řada | Balance |
| Odolnosť | 5 ATM (zařízení není vodotěsné) |
| SIM | Ne |
| Veľkosť displeja | 1.5 " |
| Typ displeja | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja | 480 x 480 px |
| Jemnosť displeja | 323 PPI |
| Batéria | 485 mAh |
| Zabudované GPS | Ano |
| NFC | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Reproduktor | Ano |
| Mikrofón | Ano |
| Operačný systém | Zepp OS 3.0 |
| Podporovaný OS | Android, iOS |
| Tvar | Kulaté |
| Poškodenie | 1 |
| Typ zapojení řemínku | 22mm Quick Release |
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziískladom
| Zásielkovňa | 23. 4. | 3,50 € |
| GLS Slovakia | 23. 4. | 6,00 € |
| Zásielkovňa - Dodanie na adresu | 23. 4. | 5,50 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .