XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Xiaomi
Smartphone Xiaomi Redmi 13C 5G Dual SIM v designovém provedení s plochým rámem. Procesor MediaTek Dimensity 6100+, 5000mAh baterie, 50Mpx hlavní fotoaparát + 5Mpx selfie, 6,74palcový displej 90 Hz, Bluetooth 5.3, slot 2 + 1, podpora microSD, certifikace TÜV Rheinland, boční otisk prstu + Face Unlock, 3,5mm jack pro sluchátka.
Xiaomi Redmi 13C 5G Dual SIM
Výrobca: Xiaomi
Smartphone Xiaomi Redmi 13C 5G Dual SIM v designovém provedení s plochým rámem. Procesor MediaTek Dimensity 6100+, 5000mAh baterie, 50Mpx hlavní fotoaparát + 5Mpx selfie, 6,74palcový displej 90 Hz, Bluetooth 5.3, slot 2 + 1, podpora microSD, certifikace TÜV Rheinland, boční otisk prstu + Face Unlock, 3,5mm jack pro sluchátka.
Plynulý a detailní displej
Kombinace 6,74" velkého displeje a 90Hz vysoké obnovovací frekvence přináší plynulé a detailní zobrazení, vykreslování grafiky je ostřejší a příjemnější pro hraní her a čtení.
Co přináší režim HDR
50Mpx super jasný obraz je vhodný pro různé fotografické scénáře a zachycuje bohaté detaily. Režim HDR věrně reprodukuje jasná světla a detaily stínů, aby snadno zmrazil úžasné okamžiky.
Xiaomi Imaging Engine
Díky akceleračnímu enginu Xiaomi Imaging Engine, výpočetní jednotce a bionickému snímání jsou fotografie pořizovány rychleji a jasněji. Rychlé spuštění a náhled vám umožní zachytit tyto prchavé okamžiky okamžitě a podrobně. I při slabém osvětlení jsou barvy, detaily a hloubka ostrosti bez námahy zachovány.
Design pro komfortní úchop
Stylové rovné hrany a přirozený zaoblený přechod mezi přední a zadní částí poskytují prvotřídní dojem a trojúhelníkové rozložení blesku a čoček je jednoduché a čisté. Redmi 13C 5G je k dispozici ve třech snových barvách, z nichž všechny vyzařují mladistvou osobnost.
Baterka je bez starostí
Masivní 5000mAh baterie zajišťuje klid díky dlouhé výdrži baterie. Dejte sbohem úzkosti z vybité baterie a užijte si ničím nerušenou zábavu.
Procesor s neskutečným výkonem
Vysoce výkonný procesor Dimensity 6100+ 5G, 6nm proces a výkonná jádra A76 s maximálním taktem 2,2 GHz poskytují vysokorychlostní 5G zážitek.
Obsah balení:
Parametre
| Výška | 168.05 mm |
|---|---|
| Šírka | 77.91 mm |
| Hĺbka | 8.19 mm |
| Hmotnosť | 195 g |
| Distribúcia | EÚ |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Modelová řada | Redmi 13 |
| Počet SIM kariet | 2 |
| Typ 1. SIM karty | nanoSIM |
| Typ 2. SIM karty | nanoSIM |
| Hybridný slot | Nie |
| Pamäťová karta | Áno |
| Konštrukcia | Dotykový displej |
| Odolnosť telefónu | Nie |
| Veľkosť displeja | 6.74 " |
| Typ displeja | IPS LCD |
| Rozlíšenie displeja | 1 600 x 720 px |
| Jemnosť displeja | 260 PPI |
| Typ procesora | MediaTek Dimensity 6100+ |
| Maximálna frekvencia procesora | 2.2 GHz |
| Pamäť RAM | 8 GB, 4 GB |
| Veľkosť vnútorného úložiska | 128 GB, 256 GB |
| Fotoaparát | 50 MPx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 5 MPx |
| Batéria | 5000 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
| Typ USB pripojenia | USB-C |
| WiFi štandard | Áno |
| 5G | Áno |
| GPS | Áno |
| NFC | Nie |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Stereo reproduktory | Nie |
| 3,5mm jack | Áno |
| Operačný systém | Android |
| Obchod s aplikáciami | Obchod Play |
| Nabíjačka v balení | Nie |
Recenzie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne textové hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziínie je skladom
| Zásielkovňa | 3,50 € | |
| GLS Slovakia | 6,00 € | |
| Zásielkovňa - Dodanie na adresu | 5,50 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .