XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: POCO
Elegantní POCO C85 s 6,9" displejem, 6000 mAh baterií, 50MP AI fotoaparátem a odolností IP64 pro aktivní život.
POCO C85 Dual SIM
Výrobca: POCO
Elegantní POCO C85 s 6,9" displejem, 6000 mAh baterií, 50MP AI fotoaparátem a odolností IP64 pro aktivní život.
Neobyčejně prémiový design
Elegantní 7,99mm tenké tělo modelu POCO C85 zosobňuje komfort a nabízí pohodlné uchopení a snadnou manipulaci, díky čemuž je ideální pro aktivní životní styl. Telefon má moderní ploché hrany zaoblené po celém obvodu, plynule přecházející do jemně zaobleného zadního krytu s atraktivním modulem fotoaparátu.
Obrovská baterie s kapacitou 6000 mAh
POCO C85 je vybaven masivní baterií o kapacitě 6000 mAh, která vám ve stále tenkém a elegantním těle poskytne mimořádný výkon. Užijete si až 82 hodin poslechu, 20hodin čtení či až 22 hodin sledování videa. Kromě vysoké kapacity nabízí také dlouhou životnost, přičemž si baterie i po 1000 cyklech úplného nabití zachová 80% původní kapacity. *Údaje byly testovány interními laboratořemi společnosti POCO. Skutečné výsledky se mohou lišit.
Rychlé 33W nabíjení
Rychlé nabíjení vám umožní pokračovat v práci či zábavě díky inteligentnímu nabíjení, které dosahuje dokonalé rovnováhy mezi rychlým nabíjením a výdrží baterie. 50% baterie již za 31 minut. Náročnější uživatele potěší i podpora reverzního nabíjení, kdy vám telefon poslouží jako powerbanka pro nabíjení dalších zařízení. *Údaje pocházejí z interních laboratoří POCO. Skutečné výsledky se mohou lišit. Napájecí adaptér není součástí balení. Doporučujeme používat napájecí adaptér Xiaomi 33W.
Pohlcující 6,9" displej se 120Hz adaptivní frekvencí
Prostorná 6,9palcová plochá obrazovka poskytuje pohlcující zážitek ze sledování s vynikající kvalitou obrazu, vysokým jasem a spoustou detailů. Díky adaptivní obnovovací frekvenci až do 120 Hz si můžete vychutnat plynulý a pohlcující zážitek, ať už při sledování filmů a videí, nebo jen tak při prohlížení sociálních sítí.
Výkonný osmijádrový procesor
Díky spolehlivému procesoru MediaTek Helio G81-Ultra, POCO C85 nabízí plynulý výkon pro každodenní aplikace, multitasking a nenáročné hry. Je velmi efektivní a šetrný k baterii.
Xiaomi HyperOS 2
POCO C85 je vybaven systémem Xiaomi HyperOS 2, díky čemuž si můžete vychutnat plynulejší zážitek a inteligentní propojení Xiaomi zařízení. Nabízí také špičkového AI asistenta ve formě Google Gemini, který obohatí vaše nápady a nechybí ani populární funkce „Circle to Search“ pro rychlejší vyhledávání obsahu a jednodušší hledání informací a inspirace.
50MP Duální AI fotoaparát
Zachyťte všechny vzácné okamžiky s všestranným 50MP fotoaparátem a objevte detaily v režimu Ultra HD. Přizpůsobí se různým situacím při fotografování, zachycuje bohaté textury a realistické světlo a stíny, takže můžete bez námahy fotit vše krásné kolem vás. POCO C85 nabízí také kvalitní portrétní režim, který zaručuje, že každý portrét který vyfotíte bude plný barev a energie.
Odolnost IP64 a další funkce
Díky ochraně IP64 se nemusíte bát mírného deště a ošplechání vodou. Telefon nabízí také klasický 3.5mm audio konektor pro připojení sluchátek i prakticky umístěný snímač otiskovým prstem v tlačítku zapínání. *Zařízení s certifikátem IP64 bylo testováno na odolnost proti stříkající vodě a prachu za specifických laboratorních podmínek s klasifikací ochrany IP64
Obsah balení:
Parametre
| Výška | 171.56 mm |
|---|---|
| Šírka | 79.47 mm |
| Hĺbka | 7.99 mm |
| Hmotnosť | 205 g |
| Distribúcia | EU/NON EU* |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Výrobca | Počo |
| Modelová řada | C85 |
| Počet SIM kariet | 2 |
| Typ 1. SIM karty | nanoSIM |
| Typ 2. SIM karty | nanoSIM |
| Hybridný slot | Nie |
| Pamäťová karta | Áno |
| Konštrukcia | Dotykový displej |
| Odolnosť telefónu | Ano, IP64 |
| Veľkosť displeja | 6.9 " |
| Typ displeja | IPS LCD |
| Rozlíšenie displeja | 1 600 x 720 px |
| Jemnosť displeja | 254 PPI |
| Typ procesora | MediaTek Helio G81-Ultra |
| Maximálna frekvencia procesora | 2 GHz |
| CPU | Octa-core |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| Pamäť RAM | 6 GB, 8 GB |
| Veľkosť vnútorného úložiska | 128 GB, 256 GB |
| Fotoaparát | 50 MPx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 8 MPx |
| Batéria | 6000 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
| Typ USB pripojenia | USB-C |
| WiFi štandard | 802.11a /b/g/n/ac |
| 5G | Nie |
| GPS | GPS / Glonass / Galileo / Beidou |
| NFC | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Stereo reproduktory | Nie |
| 3,5mm jack | Áno |
| Operačný systém | Android |
| Obchod s aplikáciami | Obchod Play |
| Nabíjačka v balení | Nie |
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziískladom
| Zásielkovňa | 16. 4. | 3,50 € |
| GLS Slovakia | 16. 4. | 6,00 € |
| Zásielkovňa - Dodanie na adresu | 16. 4. | 5,50 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .