Vrátenie tovaru a reklamácia

Záručná doba je 24 mesiacov, pokiaľ sme ju sami nepredĺžili. Máte taktiež možnosť si ju sami predĺžiť prostredníctvom programu Care+.

V prípade, že telefón, ktorý ste si u nás zakúpili, nefunguje ako by mal, postaráme sa samozrejme o nápravu. Váš telefón uzdravíme v našom špecializovanom servise.

Ako najlepšie postupovať:

Kontaktujte nás e-mailom na info@xm.sk, kde Vám poskytneme asistenciu pri riešení reklamácie.

Pokiaľ chcete telefón odovzdať osobne, môžete tak učiniť v našej prevádzke na Prahe 6, kde sa Vám pracovník reklamačného oddelenia bude plne venovať. So sebou prosíme prineste doklad o kúpe.

Vrátenie do 14 dní

Pokiaľ ste zistili, že Vám telefón nevyhovuje a chcete ho vrátiť, telefón pošlite na našu adresu viď kontakt - Pláničkova 443/5, 162 00, Praha 6 alebo nás kontaktujte e-mailom pre prípadnú asistenciu. Telefón vracajte s odpárovaným Xiaomi účtom (aj keď si nie ste vedomí, že tam nejaký máte - máte ho tam takmer naisto a my ho bez Vášho hesla nebudeme schopní odpárovať ani po uvedení do továrenského nastavenia). Ďakujeme.

 

Reklamácia/ vrátenie telefónu - prosíme, čítajte pozorne:

1. Dokumenty stiahnite, vytlačte a vyplňte všetky požadované údaje.

2. Priložte k zásielke starostlivo vyplnené dokumenty.

3. Pri reklamácii prosím zašlite všetko príslušenstvo k telefónu.

4. Dôležité: Odstráňte PIN/gesto, ktorým zamykáte telefón

5. Zásielku odošlite na adresu viď sekcia Kontakt

 

- Reklamácia

- Vrátenie tovaruPozn.: V prípade pozáručnej/mimo záručnej opravy uveďte miesto čísla objednávky servisné číslo pridelené servisným oddelením.


požiadavka servisu

Starostlivosť o zákazníkov

Kúpte si Xiaomi od ľudí, ktorí mu rozumejú najlepšie

Poraďte sa pred tým, než nakúpite. Sme tu pre Vás. Naši špecialisti odpovedia na Vaše otázky a poradia Vám s nákupom. Xiaomi je nová dynamická spoločnosť, rádi Vám teda zodpovieme aj otázky ohľadne najlákavejších noviniek.

Podporujeme českú MIUI komunitu

Sme hrdými partnermi zakladateľov MIUI CZ, ktorí sa už niekoľko rokov v spolupráci s programátormi zo Xiaomi starajú o našu národnú lokalizáciu a týždňové aktualizácie. Aj vďaka ním je MIUI podľa mnohích recenzistov najkvalitnejšia a najintuitívnejšia verzia (ROM) Androidu na svete. Rozhodnutie však necháme na Vás. Trúfnete sa vydať sa do úžasného sveta MIUI?

Najspoľahlivejší  Xiaomi obchod