O nás

Čínské smartphony sú dnes neoddeliteľnou súčasťouí trhu chytrých telefonóv a už dávno nemajú nálepku lacné a nekvalitné. Práve naopak. Xiaomi je skvelým príkladom, že špičkové smartphony nemusia stáť cez 15 tisíc. Dnes síce predává Xiaomi telefóny kadejaký mimozemšťan, my sme ale boli vôbec prvý, kto ponúkol čínského draka Xiaomi českým zákazníkom, a to už v roku 2012.


Produkty Xiaomi pre nás nie je len položkou v katalógu, ale pevnou súčasťou nášho života. Tieto klenoty nie len predáváme, ale poskytujeme im aj láskyplnú starostlivosť v podobe značkového servisu. Práve preto presne poznáme každý model do poslednej skrutky a dokážeme vám  odporučiť ideálneho spoločníka pre váš životný štýl a potreby.


Boli sme pri zrode tejto značky pri rozšírení do celého sveta. Spolupracujeme priamo s čínskými predajcamii, a tak máme k novinkám najblližšie. A servírujeme iich českým a slovenským zákazníkom často v dobe, kedy ostatné e-shopy len dávajú dohromady texty na web. Okrem predaja máme v prevádzke taktiež  najvätší technický web o Xiaomi produktoch v ČR a máme špecializovanú Xiaomi poradňu pre každého.
Chcete vstôpiť do jedinečného sveta Xiaomi a potrebujete po boku niekoho, kto Xiaomi naozaj žije? Ste na správnom mieste. Pokiaľ sa poponáhlate s objednávkou, váš telefon dorazí už zajtra  k vám domov.

 

Xiaomi


požiadavka servisu

Starostlivosť o zákazníkov

Kúpte si Xiaomi od ľudí, ktorí mu rozumejú najlepšie

Poraďte sa pred tým, než nakúpite. Sme tu pre Vás. Naši špecialisti odpovedia na Vaše otázky a poradia Vám s nákupom. Xiaomi je nová dynamická spoločnosť, rádi Vám teda zodpovieme aj otázky ohľadne najlákavejších noviniek.

Podporujeme českú MIUI komunitu

Sme hrdými partnermi zakladateľov MIUI CZ, ktorí sa už niekoľko rokov v spolupráci s programátormi zo Xiaomi starajú o našu národnú lokalizáciu a týždňové aktualizácie. Aj vďaka ním je MIUI podľa mnohích recenzistov najkvalitnejšia a najintuitívnejšia verzia (ROM) Androidu na svete. Rozhodnutie však necháme na Vás. Trúfnete sa vydať sa do úžasného sveta MIUI?

Najspoľahlivejší  Xiaomi obchod