Doprava tovaru

Chápeme, že čas sú peniaze. A my chceme Vaše peniaze šetriť.

Garantujeme, že všetky objednávky, ktoré v pracovný deň objednáte do 15:00, odovzdáme ešte v ten deň dopravcovi, aby Vám ich mohol doručiť čo v najkratšom čase. Prepravca nám sľubuje doručenie do 2 pracovných dní, no stať sa môže, že zásielka niekedy cestuje o trošku dlhšie.

Doprava na všetky telefóny je skrátka ZADARMO. Cena, ktorú vidíte v nákupnom košíku, je aj cena konečná – namiesto skrytých poplatkov volíme férový prístup k zákazníkom.


GLS, Zásielkovňa, PPL

Na výber máte kuriérsku dopravu GLS a PPL alebo Zásielkovňu. V všetkých prípadoch budete informovaný sms alebo emailom ohľadne Vašej zásielky. V prípade GLS a PPL dostanete v sms dokonca telefonický kontakt na Vášho kuriéra, ktorý Vám bude zásielku doručovať. Môžete sa s ním dohodnúť, kedy sa Vám to najlepšie hodí.


Cena dopravy:

Mobilný telefón  - ZADARMO

Príslušenstvo    - od 4 Eur s DPH


požiadavka servisu

Starostlivosť o zákazníkov

Kúpte si Xiaomi od ľudí, ktorí mu rozumejú najlepšie

Poraďte sa pred tým, než nakúpite. Sme tu pre Vás. Naši špecialisti odpovedia na Vaše otázky a poradia Vám s nákupom. Xiaomi je nová dynamická spoločnosť, rádi Vám teda zodpovieme aj otázky ohľadne najlákavejších noviniek.

Podporujeme českú MIUI komunitu

Sme hrdými partnermi zakladateľov MIUI CZ, ktorí sa už niekoľko rokov v spolupráci s programátormi zo Xiaomi starajú o našu národnú lokalizáciu a týždňové aktualizácie. Aj vďaka ním je MIUI podľa mnohích recenzistov najkvalitnejšia a najintuitívnejšia verzia (ROM) Androidu na svete. Rozhodnutie však necháme na Vás. Trúfnete sa vydať sa do úžasného sveta MIUI?

Najspoľahlivejší  Xiaomi obchod