XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Huawei
Huawei Pura 80 Pro s 1palcovým senzorem, glazurovaným designem, AI funkcemi a rychlým nabíjením pro špičkový foto a výkon.
Huawei Pura 80 Pro 5G Dual SIM
Výrobca: Huawei
Huawei Pura 80 Pro s 1palcovým senzorem, glazurovaným designem, AI funkcemi a rychlým nabíjením pro špičkový foto a výkon.
Fashion Next. Ultra Chroma s 1palcovým senzorem.
HUAWEI Pura 80 Pro přináší design s glazurovanou texturou, 1palcový Ultra Lighting fotoaparát, Ultra Lighting teleobjektiv, sklo Kunlun Glass druhé generace a chytrý a výkonný uživatelský zážitek.
Design inspirovaný glazurou
Elegantní odstíny inspirované jednobarevnou glazurou jsou zvýrazněny texturou s glazurovaným efektem. Symbol Forward vyzařující vzor slunečních paprsků vytváří zářivý a výrazný vzhled, který působí luxusně a moderně.
Detaily ve dne, jemnosti v noci
1palcový Ultra Lighting fotoaparát umožňuje pořizovat ostré snímky od úsvitu do soumraku. Fotoaparát Ultra Chroma XMAGE vylepšuje každý objektiv tak, aby podával barvy s vysokou přesností a zachytil skrytou krásu scény i v náročných světelných podmínkách.
Silný výkon při slabém světle
Velký 1palcový senzor výrazně zlepšuje schopnost zachytit světlo a umožňuje pořizovat detailní snímky i za šera. Díky senzoru Ultra Chroma jsou noční fotografie ostré a plné detailů s věrnými barvami.
Noční video a dynamický rozsah
Noční videa HDR ve spojení s funkcí AI Cinematic Engine oživují každou scénu od nejhlubších stínů až po nejjasnější světla a zajišťují působivý obraz i v náročných světelných situacích.
Ultra Lighting teleobjektiv a makro
Ultra Lighting teleobjektiv s velkou světelností F2.1 zachytí až o 40 procent více světla a umožní snímat působivé noční scenérie od popředí až po vzdálené světelné zdroje. Makro teleobjektiv podporuje ohniskovou vzdálenost 5 cm a umožňuje ponořit se do jemných detailů, které běžně zůstávají skryté.
Živé momenty a pohyb
Telefon umožňuje zachytit dynamické a živé okamžiky, jako jsou ohňostroje nebo výrazy tváří blízkých, aby vaše vzpomínky působily přirozeně a plné života.
Chytré funkce a ovládání
Zamykací obrazovku lze přizpůsobit interaktivními motivy, jako jsou Emoji Crush nebo nálepky se symboly. Dvojitým klepnutím na tlačítko chytrého ovládání lze otevřít přednastavenou funkci nebo aplikaci a podržením tlačítka zpřístupnit další chytré funkce.
AI funkce pro komunikaci
Zprávy AI dokážou skrýt oznámení, pokud telefon rozpozná, že se na obrazovku dívá někdo jiný, a aktuální informace jsou dostupné i na nositelném zařízení. Potlačení šumu při hovorech pomocí AI zvýrazňuje váš hlas a omezuje okolní rušivé zvuky.
Displej a odolnost
Displej HUAWEI X-True nabízí maximální jas až 3000 nitů a adaptivní obnovovací frekvenci 1 až 120 Hz pro plynulé zobrazení. Sklo Kunlun Glass druhé generace zajišťuje výrazně vyšší odolnost při každodenním používání.
Baterie a nabíjení
Baterie s kapacitou 5170 mAh umožňuje dlouhou výdrž bez nutnosti častého nabíjení. Telefon podporuje 100W kabelové a 80W bezdrátové nabíjení HUAWEI SuperCharge, takže se můžete rychle vrátit zpět do akce.
Zvukový zážitek
Dvojice velkoplošných reproduktorů s výrazně většími zvukovými dutinami vytváří pohlcující zvukové prostředí a poskytuje bohatý a silný poslechový zážitek.
Obsah balení:
Parametre
| Výška | 163 mm |
|---|---|
| Šírka | 76.1 mm |
| Hĺbka | 8.3 mm |
| Hmotnosť | 219 g |
| Distribúcia | EU/NON EU* |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Výrobca | Huawei |
| Počet SIM kariet | 2 |
| Typ 1. SIM karty | nanoSIM |
| Typ 2. SIM karty | eSIM |
| Hybridný slot | Nie |
| Pamäťová karta | Nie |
| Konštrukcia | Dotykový displej |
| Odolnosť telefónu | Ano, IP69/IP68 |
| Veľkosť displeja | 6.8 " |
| Typ displeja | LTPO OLED |
| Rozlíšenie displeja | 2 848 x 1 276 px |
| Jemnosť displeja | 460 PPI |
| Typ procesora | HUAWEI Kirin 9020 |
| CPU | Octa-core |
| Pamäť RAM | 12 GB |
| Veľkosť vnútorného úložiska | 512 GB |
| Fotoaparát | 50 MPx, 48 MPx, 40 MPx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 13 MPx |
| Batéria | 5170 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Typ USB pripojenia | USB-C |
| WiFi štandard | 802.11 a/b/g/n/ac/6/7 |
| 5G | Áno |
| GPS | GPS / Glonass / Galileo / Beidou / QZSS / NavIC |
| NFC | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Stereo reproduktory | Áno |
| 3,5mm jack | Nie |
| Operačný systém | EMUI 12 |
| Obchod s aplikáciami | AppGallery |
| Nabíjačka v balení | Nie |
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziínie je skladom
| GLS Slovakia | 6,00 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .