XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Honor
Honor Magic8 Pro nabízí 200MP noční teleobjektiv, pokročilý AI fotoaparát, Snapdragon 8 Elite a ultrarychlé nabíjení.
Honor Magic8 Pro 5G Dual SIM
Výrobca: Honor
Honor Magic8 Pro nabízí 200MP noční teleobjektiv, pokročilý AI fotoaparát, Snapdragon 8 Elite a ultrarychlé nabíjení.
Špičkový fotoaparátový systém pro noc i velké přiblížení
Honor Magic8 Pro přináší HONOR Ultra noční fotoaparátový systém s důrazem na detail, stabilitu a zoom. Hlavní roli hraje 200MP ultra noční teleobjektiv s mimořádně velkým snímačem 1/1,4", světelností f/2,6, 3,7× optickým zoomem a až 100× digitálním zoomem. Systém doplňuje 50MP ultra noční hlavní fotoaparát s extra velkým snímačem 1/1,3", světelností f/1,6 a OIS, dále 50MP ultraširokoúhlý fotoaparát se záběrem 122°. Vepředu je 50MP přední kamera se záběrem 90° a k dispozici je také 3D hloubkově snímající kamera.
200MP Ultra noční teleobjektiv
Teleobjektiv posouvá hranice fotografie díky kombinaci velkého snímače a AI super zoomu. Cílí na ostré snímky na velké vzdálenosti i v náročných světelných podmínkách a umožňuje zachytit detaily, které běžně zůstávají mimo dosah.
AIMAGE: noční engine, stabilizace a portréty
AIMAGE Ultra Noční Engine nabízí zcela nový noční režim s možností nastavení času expozice a AI vylepšením v cloudu pro zachycení detailů a atmosféry. AIMAGE Engine stabilizace přidává špičkovou 5,5stupňovou stabilizaci obrazu dle CIPA pro stabilní a ostré snímky z ruky. AIMAGE Engine pro portréty využívá noční teleobjektiv pro portréty a pracuje s jemnější texturou pleti a přirozenější hloubkou, přičemž režim pódia je navržen pro složité jevištní osvětlení a přesné oddělení postavy od pozadí.
Mistrovské ladění barev jedním dotykem
Telefon umožňuje jedním dotykem aplikovat barvy a styly z vybraných snímků na jiné fotografie. Od klasického vzhledu až po filmové profesionální ladění lze změnit styl záběru rychle a jednoduše.
Pohyblivá fotografie
K dispozici jsou nové režimy Moving Photo: Slow Motion, Motion Trail a Motion Clone, které rozšiřují kreativní možnosti a umožňují sdílet výsledky jediným klepnutím.
Výkon: Snapdragon 8 Elite Gen 5
Honor Magic8 Pro pohání mobilní platforma Snapdragon® 8 Elite Gen 5. Výkonné jádro CPU pracuje až na 4,6 GHz, jednojádrový výkon CPU se zvýšil o 20 %. GPU je Adreno 840 se zvýšením výkonu o 23 %, výkon NPU se zvyšuje o 37 %. Heterogenní architektura GPU-NPU podporuje AI technologie pro superrozlišení a generování snímků a on-device AI model pro okamžité vykreslování pomáhá zvyšovat snímkovou frekvenci, zlepšovat plynulost a snižovat spotřebu energie v náročných herních scénářích.
Baterie a nabíjení
Next Gen HONOR uhlíkově-křemíková baterie má kapacitu 6270 mAh a průmyslově vedoucí 15% obsah křemíku. Podporuje 100W HONOR Wired SuperCharge a 80W HONOR Wireless SuperCharge pro rychlý návrat do plné kondice.
HONOR AI systém správy energie
Systém správy energie HONOR AI přináší algoritmus stabilizace napětí na milivoltové úrovni a optimalizaci typické spotřeby energie o 13 %.
Displej HONOR AI Eye Comfort
Displej nabízí velikost 6,71", špičkový jas 6000 nitů pro HDR a 4000 nitů pro 20% špičkový jas, minimální jas 1 nit a adaptivní obnovovací frekvenci 1–120 Hz. Podporuje Dolby a HDR Vivid.
8 AI inovací pro pohodlí očí
Telefon jako první v oboru získal certifikaci TÜV Rheinland Full Care Display 5.0 a míří na personalizovanou a komplexní ochranu zraku. Mezi uváděné prvky patří AI rozostření na úrovni čipu (pro 2000+ aplikací), Circular Polarized Display 2.0, dynamické stmívání, AI cirkadiánní noční displej, 4320 Hz PWM stmívání, nízké modré světlo na úrovni hardwaru, displej s přirozeným tónem a funkce pro úlevu od nevolnosti z pohybu.
Duální 3D biometrické odemykání
Telefon kombinuje rozpoznávání obličeje 3D ToF a 3D ultrazvukovou čtečku otisků prstů. Odemknete jej letmým pohledem nebo dotykem prstu a získáte plynulý a bezpečný přístup.
Odolnost: NanoCrystal Shield a certifikace
HONOR NanoCrystal Shield nabízí 10× vyšší odolnost proti pádu a displej má certifikaci SGS 5-Star Drop Resistance. Telefon má certifikaci odolnosti proti prachu a vodě IP68, IP69 a IP69K, která cílí i na odolnost vůči vysokoteplotní vodě a silným vodním proudům.
Audio: HONOR AI Surround Subwoofer
Audio systém využívá technologii Dual Open Chamber s velkou zvukovou komorou 8 cc a ultraširokou amplitudou 0,88 mm. Prostorové zvukové algoritmy HONOR SOUND AI posouvají basy i prostorový zvuk pro pohlcující poslechový zážitek.
Tlačítko AI a AI návrhy na obrazovce
Tlačítko AI přináší přístup k AI funkcím dlouhým stiskem a dvojitým klepnutím lze aktivovat fotoaparát nebo si přizpůsobit vlastní AI akce. AI návrhy na obrazovce umožňují rychlý přístup ke službám podle obsahu obrazovky, včetně AI shrnutí, rozmazání soukromých informací, tvorby obsahu a dalších funkcí ve chvíli, kdy je potřebujete.
AI agent pro nastavení a AI agent pro fotografie
AI Settings Agent rozumí přirozeným hlasovým příkazům a provádí pokyny pro nastavení telefonu. AI Photos Agent je dostupný přes AI Screen návrhy nebo hlasové ovládání a nabízí funkce jako AI gumování, AI styl, AI rozšíření, AI vylepšovač a AI ořez, které automaticky řeší složitější úpravy.
Gemini a Google AI Pro
Součástí zážitku je Gemini jako AI asistent od Googlu s možností sdílení fotoaparátu nebo obrazovky v Gemini Live. Uvádí se také možnost vyzkoušet Google AI Pro na 3 měsíce s rozšířeným přístupem k funkcím Gemini a 2 TB cloudového úložiště na 3 měsíce.
AI bezpečnost a AI konektivita
AI bezpečnost zahrnuje detekci AI deepfake a detekci AI klonování hlasu pro identifikaci rizik a ochranu soukromí i finanční bezpečnosti. AI konektivita podporuje rychlé připojení k iPhonu i Macu jediným klepnutím, sdílení obrazovky v reálném čase a výměnu souborů přetažením mezi Macem nebo počítači s Windows.
HONOR Connect a ekosystém
HONOR Magic8 Pro se propojuje s dalšími zařízeními HONOR pro vyšší efektivitu. Mezi uváděné prvky patří MagicOS, Honor AI, Honor AI Eye Comfort Display a Honor Connect pro plynulý přenos napříč značkami.
Snadné přepínání: HONOR Phone Clone
Pro migraci dat je k dispozici HONOR Phone Clone pro přenos bez kabelů, bez spotřeby dat a bez registrace, a také mezi-platformní migrace (HarmonyOS iOS Android) rychlostí až 8 GB/min. Předinstalovaná aplikace Tipy pomáhá rychleji ovládnout funkce a zkratky.
Obsah balení:
Parametre
| Výška | 161.15 mm |
|---|---|
| Šírka | 75 mm |
| Hĺbka | 8.4 mm |
| Hmotnosť | 219 g |
| Distribúcia | EU/NON EU* |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Výrobca | Honor |
| Modelová řada | Magic8 |
| Počet SIM kariet | 2 |
| Typ 1. SIM karty | nanoSIM |
| Typ 2. SIM karty | nanoSIM |
| Hybridný slot | Nie |
| Pamäťová karta | Nie |
| Konštrukcia | Dotykový displej |
| Odolnosť telefónu | Áno, IP69K |
| Veľkosť displeja | 6.71 " |
| Typ displeja | OLED |
| Rozlíšenie displeja | 2 808 x 1 256 px |
| Jemnosť displeja | 458 PPI |
| Typ procesora | Qualcomm® Snapdragon™ 8 Elite Gen 5 |
| Maximálna frekvencia procesora | 4.6 GHz |
| CPU | Octa-core |
| GPU | Adreno 840 |
| Pamäť RAM | 12 GB |
| Veľkosť vnútorného úložiska | 512 GB |
| Fotoaparát | 200 MPx, 50 MPx, 50 MPx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 50 MPx |
| Batéria | 6270 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Typ USB pripojenia | USB-C |
| WiFi štandard | 802.11 a/b/g/n/ac/6/7 |
| 5G | Áno |
| GPS | GPS / A-GPS / Glonass / Beidou / Galileo / QZSS |
| NFC | Áno |
| Verzia Bluetooth | 6.0 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Stereo reproduktory | Áno |
| 3,5mm jack | Nie |
| Operačný systém | MagicOS |
| Obchod s aplikáciami | Obchod Play |
| Nabíjačka v balení | Nie |
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziískladom
| GLS Slovakia | 22. 4. | 6,00 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .