615,60 €
skladom
Výrobca: Google
Žhavá novinka na poli smartphonů - Google Pixel 9 5G. Corning Gorilla Glass Victus, 4700mAh baterie, rychlé nabíjení + rychlé bezdrátové nabíjení, procesor Google Tensor G4, Titan M2, záznam 4K videa, OS Android 14, otisk prstu + Face Unlock, USB typu C 3.2, eSIM, stereofonní reproduktory, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 7, NFC.
Google Pixel 9 5G
Výrobca: Google
Žhavá novinka na poli smartphonů - Google Pixel 9 5G. Corning Gorilla Glass Victus, 4700mAh baterie, rychlé nabíjení + rychlé bezdrátové nabíjení, procesor Google Tensor G4, Titan M2, záznam 4K videa, OS Android 14, otisk prstu + Face Unlock, USB typu C 3.2, eSIM, stereofonní reproduktory, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 7, NFC.
Zakroužkuj a hledej!
Stačí zakroužkovat to, o čem se chcete něco dozvědět, ať už jde o obrázek, text, nebo video. Pixel to hned vyhledá – přímo z aplikace, kterou zrovna používáte.
Ani nouzová situace vás nepřekvapí
Když se dostanete do nouzové situace, pětkrát stiskněte vypínač. Pixel zavolá na tísňovou linku a kontaktům nasdílí vaši polohu.
Displej Actua s vysokým jasem
6,3palcový displej Actua má ostrý obraz, syté barvy a mimořádně vysoký jas. Díky obnovovací frekvenci 120 Hz je na něm hraní her, posouvání obrazu i přecházení mezi aplikacemi krásně plynulé.
Fotoaparát s umělou inteligencí
Fotoaparátem Pixelu 9 pořídíte úžasné fotky. S pomocí umělé inteligence je můžete upravovat neuvěřitelnými způsoby a lépe, než si dokážete představit.
Perfektní skupinové snímky
Udělejte perfektní skupinovou fotku díky spojení podobných záběrů. Pixel najde ten nejvhodnější okamžik, nebo můžete nejlepší výraz u každého člověka vybrat sami.
Aktualizace operačního systému
K novému Pixelu máte zajištěné aktualizace operačního systému a zabezpečení na sedm let a nové a upgradované funkce Pixelu.
Super spořič baterie
Baterie Pixelu 9 vydrží i více než 24 hodin nebo až 100 hodin v režimu Super spořič baterie. Na 55 % ji dobijete přibližně za 30 minut.
Výkon, který vás nezbrzdí
Pixel 9 má 12 GB RAM, takže běží rychle a plynule. Je koncipovaný tak, aby hladce zvládl pokročilou AI od Googlu.
Rodina a přátelé v bezpečí
Pixel vás upozorní na hrozící nebezpečí v okolí, jako jsou záplavy, požáry nebo tornáda. A bude vás informovat, jak se situace vyvíjí, ať jste vy i vaše rodina a přátelé v bezpečí.
Obsah balení:
Parametre
| Výška | 152.8 mm |
|---|---|
| Šírka | 72 mm |
| Hĺbka | 8.5 mm |
| Hmotnosť | 198 g |
| Distribúcia | EÚ |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Výrobca | |
| Modelová řada | Pixel 9 |
| Typ 1. SIM karty | nanoSIM |
| Typ 2. SIM karty | eSIM |
| Pamäťová karta | Nie |
| Konštrukcia | Dotykový displej |
| Odolnosť telefónu | Áno, IP68 |
| Veľkosť displeja | 6.3 " |
| Typ displeja | OLED |
| Rozlíšenie displeja | 2 424 x 1 080 px |
| Jemnosť displeja | 422 PPI |
| Typ procesora | Google Tensor G4 |
| Maximálna frekvencia procesora | 3.1 GHz |
| Pamäť RAM | 12 GB |
| Veľkosť vnútorného úložiska | 128 GB, 256 GB |
| Fotoaparát | 50 MPx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 10.5 MPx |
| Batéria | 4700 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Typ USB pripojenia | USB-C |
| WiFi štandard | Áno |
| 5G | Áno |
| GPS | Áno |
| NFC | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Stereo reproduktory | Áno |
| 3,5mm jack | Nie |
| Operačný systém | Android |
| Obchod s aplikáciami | Obchod Play |
| Nabíjačka v balení | Nie |
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziínie je skladom
| Zásielkovňa | 3,50 € | |
| GLS Slovakia | 6,00 € | |
| Zásielkovňa - Dodanie na adresu | 5,50 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .