XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Google
Google Pixel 10 Pro nabízí špičkový výkon, profesionální fotomobil s AI, odolný design a dlouhou výdrž baterie.
Google Pixel 10 Pro 5G
Výrobca: Google
Google Pixel 10 Pro nabízí špičkový výkon, profesionální fotomobil s AI, odolný design a dlouhou výdrž baterie.
Google Pixel 10 Pro nastavuje nový standard pro profesionální chytré telefony. Vyniká nejpokročilejší umělou inteligencí na telefonech Pixel, která uživatelům usnadní práci, podpoří jejich kreativitu a posune možnosti smartphonů do zcela nové dimenze. S tímto modelem získáte špičkový výkon, fotoaparát studiové kvality a moderní technologie navržené pro dlouhodobé používání.
Design a odolnost
Telefon má luxusní design s prvky z leštěného kovu a odolného skla Corning® Gorilla® Glass Victus® 2. Konstrukce je vyrobena z hliníku používaného v letectví a kosmonautice, což zajišťuje maximální pevnost a spolehlivost. Pixel 10 Pro je odolný proti prachu a vodě dle standardu IP68, chráněný před poškrábáním a navržený tak, aby vydržel každodenní zátěž. Telefon je k dispozici ve dvou velikostech a čtyřech atraktivních barvách. Velkým plusem je i důraz na udržitelnost – využívá recyklované materiály, včetně kobaltu, vzácných zemin, wolframu, mědi a zlata.
Displej
Pixel 10 Pro je vybaven displejem Super Actua s úhlopříčkou 161 mm, rozlišením 1280 × 2856 a jemností 495 ppi. Díky maximálnímu jasu 3 300 nitů je skvěle čitelný i na přímém slunci, HDR podpora a kontrastní poměr více než 2 000 000:1 zaručují živé barvy a hluboké odstíny černé. Technologie LTPO OLED přináší plynulou obnovovací frekvenci od 1 do 120 Hz, což zaručuje maximálně hladký chod při procházení obsahu či hraní her.
Výkon a procesor
Srdcem telefonu je čip Google Tensor G5, který přináší o 60 % výkonnější TPU a o 25 % rychlejší CPU než předchozí generace. Tento čip je optimalizovaný pro AI výpočty, což umožňuje rychlejší zpracování obrazu, lepší multitasking a plynulejší chod aplikací. O bezpečnost se stará koprocesor Titan M2, který chrání zařízení na hardwarové i softwarové úrovni. Telefon disponuje až 16 GB RAM a úložištěm s kapacitou od 128 GB až po 1 TB.
Umělá inteligence a Gemini
Pixel 10 Pro je úzce propojen s Gemini, integrovaným pomocníkem s AI. Funkce Gemini Live umožňuje vést přirozené konverzace, sdílet obrazovku či živě pracovat s fotoaparátem. S AI můžete vytvářet krátká videa jen na základě popisu, multitaskovat napříč aplikacemi nebo získat tipy v reálném čase – od uspořádání obýváku po návrhy na večeři. Díky funkcím jako Fotokouč dokáže AI doporučit nejlepší kompozici a úhel při fotografování.
Fotoaparáty a video
Pixel 10 Pro je vybaven trojitým profesionálním fotoaparátem: 50Mpx širokoúhlým snímačem, 48Mpx ultraširokoúhlým objektivem s makrozaostřením a 48Mpx teleobjektivem s 5násobným optickým zoomem. Díky kombinaci optické a elektronické stabilizace a až 100násobnému profesionálnímu zoomu získáte detailní a ostré snímky. Nechybí funkce Noční vidění, astrofotografie, portrétové režimy nebo Real Tone pro věrné zobrazení tónů pleti. Video je možné natáčet v rozlišení až 8K se stabilizací Vylepšení videa, nechybí ani filmový efekt, zpomalené záběry nebo časosběr včetně nočního režimu.
Přední fotoaparát
Pro selfie slouží 42Mpx přední kamera s automatickým zaostřením a ultraširokým zorným polem 103°. Podporuje nahrávání videa ve 4K při 60 fps, což ocení tvůrci obsahu i při videohovorech.
Baterie a nabíjení
Pixel 10 Pro nabídne výdrž přes 24 hodin, v režimu Super spořič baterie až 100 hodin. Kapacita baterie dosahuje 4870 mAh a podporuje rychlé 30W nabíjení, při kterém se za 30 minut dostanete přibližně na 55 % kapacity. Nechybí moderní technologie Pixelsnap pro pohodlné bezdrátové nabíjení s výkonem až 15 W.
Bezpečnost a podpora
Telefon je vybaven víceúrovňovou ochranou zahrnující bezpečnostní jádro Tensor, čip Titan M2 a pravidelné aktualizace zabezpečení po dobu 7 let. Nabízí pokročilé nouzové funkce, ochranu proti krádeži i podporu tísňového volání přes satelit mimo dosah mobilní sítě. Samozřejmostí je odemknutí obličejem, otiskem prstu nebo tradičním PINem a heslem.
Konektivita a zvuk
K dispozici je Wi-Fi 7, Bluetooth 6, NFC, Google Cast i podpora 5G sítí. Přesný orientační systém zajišťuje čip s ultraširokopásmovou technologií a GNSS s podporou GPS, GLONASS, Galileo, Beidou i dalších standardů. O zvuk se starají stereo reproduktory a tři mikrofony s potlačením hluku.
Výdrž a aktualizace
Pixel 10 Pro přichází s operačním systémem Android 16 a díky 7letým aktualizacím funkcí, systému i zabezpečení budete mít neustále pocit, že držíte v ruce nový telefon. S každou aktualizací přibývají další možnosti, ať už jde o fotoaparát, AI funkce nebo zabezpečení.
Obsah balení:
Parametre
| Výška | 152.8 mm |
|---|---|
| Šírka | 72 mm |
| Hĺbka | 8.6 mm |
| Hmotnosť | 207 g |
| Distribúcia | EU/NON EU* |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Výrobca | |
| Modelová řada | Pixel 10 |
| Počet SIM kariet | 1 |
| Typ 1. SIM karty | nanoSIM |
| Typ 2. SIM karty | eSIM |
| Hybridný slot | Nie |
| Pamäťová karta | Nie |
| Konštrukcia | Dotykový displej |
| Odolnosť telefónu | Áno, IP68 |
| Veľkosť displeja | 6.3 " |
| Typ displeja | LTPO OLED |
| Rozlíšenie displeja | 2 856 x 1 280 px |
| Jemnosť displeja | 495 PPI |
| Typ procesora | Google Tensor G5 |
| Maximálna frekvencia procesora | 3.78 GHz |
| CPU | Octa-core |
| GPU | PowerVR DXT-48-1536 |
| Pamäť RAM | 16 GB |
| Veľkosť vnútorného úložiska | 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1000 GB |
| Fotoaparát | 50 MPx, 48 MPx, 48 MPx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 42 MPx |
| Batéria | 4870 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Typ USB pripojenia | USB-C |
| WiFi štandard | 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7 |
| 5G | Áno |
| GPS | GPS / Glonass / Galileo / Beidou / QZSS / NavIC |
| NFC | Nie |
| Verzia Bluetooth | 6.0 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Stereo reproduktory | Áno |
| 3,5mm jack | Nie |
| Operačný systém | Android |
| Obchod s aplikáciami | Obchod Play |
| Nabíjačka v balení | Nie |
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziískladom
| GLS Slovakia | 16. 4. | 6,00 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .