XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Apple
Luxusný smartphone Apple iPhone 14 Pro Max so 6,7-palcovým OLED displejom - Super Retina XDR, certifikáciou IP68, čipom A16 Bionic, 48Mpx hlavným fotoaparátom, 4K videom, 12Mpx TrueDepth kamerou, Face ID, Apple Pay, hlasovým asistentom Siri, aj bezdrôtovým 16 a podporou eSIM.
Apple iPhone 14 Pro Max
Výrobca: Apple
Luxusný smartphone Apple iPhone 14 Pro Max so 6,7-palcovým OLED displejom - Super Retina XDR, certifikáciou IP68, čipom A16 Bionic, 48Mpx hlavným fotoaparátom, 4K videom, 12Mpx TrueDepth kamerou, Face ID, Apple Pay, hlasovým asistentom Siri, aj bezdrôtovým 16 a podporou eSIM.
Ty a tvoj iPhone s iOS 16
iOS 16 prináša nové zábavné možnosti prispôsobenia zamknutej obrazovky. Daj si na ňu fotku a nakombinuj ju s textom. Kontroluj, ako si na tom s krúžkami Aktivity. Sleduj živé aktualizácie zo svojich obľúbených aplikácií.
Inovatívne iPhone 14 Pro Max s Dynamic Island
Predstavujeme Dynamic Island, prevratnú inováciu od Apple, ktorá stiera hranice medzi hardvérom a softvérom. Ukazuje ti prehrávanú hudbu, výsledky zápasov, prichádzajúce FaceTime hovory a množstvo ďalších vecí. Pritom nezasahuje do toho, čo práve robíš.
Top displej - Super Retina XDR
S Apple vždy v bezpečí - detekcia autonehôd
iPhone 14 Pro Max dokáže detekovať ťažkú autonehodu, potom zavolať 911 a upozorniť svoje núdzové kontakty.
Núdzové SOS cez satelit
Ak nemáte mobilnú službu alebo Wi-Fi, iPhone vám umožní poslať SMS na tiesňové linky cez satelit.
48 Mpx využitých na maximum
Quad-pixel snímač hlavného fotoaparátu zohľadňuje, čo práve fotíš. Svojich 48 Mpx tak vždy využíva na maximum. V novom snímači Apple zoskupil 4 pixely do jedného veľkého quad-pixelu, ktorý zachytí 4× viac svetla, takže môžeš robiť neporovnateľne lepšie fotky v praktickom rozlíšení 12 Mpx.
Buďte hviezdou 4K filmu
Filmársky režim natáča 4K HDR videá pri 24 fps – v štandarde filmového priemyslu. Jedná sa o jediný smartfón na svete, s ktorým môžeš natáčať, púšťať si, upravovať a zdieľať videá v ProRese alebo Dolby Vision HDR.
TrueDepth fotoaparát s automatickým zaostrovaním
Nový predný TrueDepth fotoaparát s automatickým zaostrovaním a vyššou svetelnosťou robí ešte ostrejšie a farebnejšie autoportréty aj skupinové snímky.
Technologický mozog systému - čip A16 Bionic
Skutočne ultimátny čip, ktorým sa chváli smartfón Apple iPhone 14 Pro. Čo vám prináša ako používateľovi?
Nabíjačka MagSafe a batéria
Aj keď má mnoho nových funkcií, vydrží iPhone 14 Pro Max s batériou od rána až do noci. Ponúka až 29 hodín prehrávania videa. Ak chcete zrýchliť bezdrôtové nabíjanie, tak stačí pridať nabíjačku MagSafe.
Parametre
| Výška | 160.7 mm |
|---|---|
| Šírka | 77.6 mm |
| Hĺbka | 7.85 mm |
| Hmotnosť | 240 g |
| Distribúcia | EU/JP* |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Výrobca | Apple |
| Modelová řada | iPhone 14 |
| Počet SIM kariet | 2 |
| Typ 1. SIM karty | nanoSIM |
| Typ 2. SIM karty | eSIM |
| Hybridný slot | Nie |
| Pamäťová karta | Nie |
| Konštrukcia | Dotykový displej |
| Odolnosť telefónu | Áno, IP68 |
| Veľkosť displeja | 6.7 " |
| Typ displeja | OLED |
| Rozlíšenie displeja | 2 796 x 1 290 px |
| Jemnosť displeja | 460 PPI |
| Typ procesora | Apple A16 Bionic |
| Maximálna frekvencia procesora | 3.46 GHz |
| Veľkosť vnútorného úložiska | 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1000 GB |
| Fotoaparát | 48 MPx |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 12 MPx |
| Batéria | 4323 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Typ USB pripojenia | USB Lightning |
| WiFi štandard | Áno |
| 5G | Áno |
| GPS | Áno |
| NFC | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Stereo reproduktory | Áno |
| 3,5mm jack | Nie |
| Operačný systém | iOS 13 |
| Obchod s aplikáciami | Apple store |
| Nabíjačka v balení | Nie |
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziískladom
| GLS Slovakia | 25. 5. | 6,00 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .