XM.sk
Predaj & servis
Od roku 2013
Výrobca: Amazfit
Amazfit T-Rex 3 Pro jsou vysoce odolné chytré hodinky, které vynikají svým robustním a pevným designem, vybaveným jasným a kvalitním AMOLED displejem. Nabízejí integrovanou GPS pro přesné sledování polohy, podporu NFC pro pohodlné bezkontaktní platby a mohou se pochlubit dlouhou výdrží baterie, která zajistí spolehlivý provoz po dlouhou dobu.
Amazfit T-REX 3 Pro
Výrobca: Amazfit
Amazfit T-Rex 3 Pro jsou vysoce odolné chytré hodinky, které vynikají svým robustním a pevným designem, vybaveným jasným a kvalitním AMOLED displejem. Nabízejí integrovanou GPS pro přesné sledování polohy, podporu NFC pro pohodlné bezkontaktní platby a mohou se pochlubit dlouhou výdrží baterie, která zajistí spolehlivý provoz po dlouhou dobu.
Amazfit T-REX 3 Pro posouvají hranice odolnosti a chytrých funkcí. Robustní titanové tělo, safírové sklíčko je předurčují do těch nejnáročnějších podmínek. Ať už se vydáte do hor nebo do posilovny, T-REX 3 Pro vás nenechají na holičkách.
Kromě sportovních režimů a zdravotních funkcí zvládají T-REX 3 Pro i chytré notifikace, telefonní hovory přes Bluetooth, ovládání hudby nebo navigaci díky offline mapám. Speciální „Glove Mode“ umožní ovládat hodinky i v rukavicích – skvělé pro horolezce, cyklisty či pracovníky v terénu.
Výdrž, na kterou se můžete spolehnout
Obrovská baterie o kapacitě 700 mAh vydrží v typickém režimu používání až 26 dní. Pokud aktivujete GPS při delším výletu nebo tréninku, zvládnou hodinky až 38 hodin nepřetržité navigace. Nabíjení trvá jen přibližně 3 hodiny.
👉 Amazfit T-REX 3 Pro Black (48 mm) jsou ideální volbou pro dobrodruhy, sportovce i všechny, kdo potřebují spolehlivého parťáka do extrémních podmínek i pro každodenní život.
Parametre
| Výška | 48 mm |
|---|---|
| Šírka | 48 mm |
| Hĺbka | 14 mm |
| Hmotnosť | 74.5 g |
| Distribúcia | EU/NON EU* |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Výrobca | Amazfit |
| Modelová řada | T-Rex 3 Pro |
| Odolnosť | 10 ATM (zařízení není vodotěsné) |
| Materiály | Titan, Polymer, Silikon |
| Veľkosť displeja | 1.5 " |
| Typ displeja | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja | 480 x 480 px |
| Jemnosť displeja | 322 PPI |
| Zabudované GPS | Ano |
| NFC | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Reproduktor | Ano |
| Mikrofón | Ano |
| Podporovaný OS | iOS 14.0 a novější, Android 7.0 a novější |
| Tvar | Kulaté |
| Štítok | Výprodej |
Recenzie
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
umí vše ,vydrží vše a hlavně funguje platba hodinkama!! Jsou velké a bytelné. Možná uchycení pásku u předchozího modelu bylo lepší, tady mužete dát zase skoro každý ale nevím jak by to vypadolo. Vlastně mám jednu negaci, upatlává se dost dotyková plocha. Zkusím to vyřešit nalepovacím ochraným sklem.
2 ks skladom
| Zásielkovňa | 21. 4. | 3,50 € |
| GLS Slovakia | 21. 4. | 6,00 € |
| Zásielkovňa - Dodanie na adresu | 21. 4. | 5,50 € |
Termíny doručenia sú závislé na aktuálnej situácii a kapacitách prepravných spoločností.
0 príspevky
Spýtajte sa
Máte dotaz k tomuto produktu? Využite možnosť diskusie.
Pre uplatnenie bodov sa .